Постійно спостерігаючи на столичних та інших базарах упаковки кави Lavazza, Kimbo незрозумілого походження, хочемо застерегти Вас від цієї покупки. Проста істина, не може нібито справжня кава, яку продають на Столичному ринку або на ринку Чапаєвка, коштувати дешевше, ніж у супермаркеті в Італії. Шахраї по всьому світу давно користуються популярністю кави, видаючи за нього суміші «власного твору» і особливо часто підробляють знамениті марки, такі як Lavazza і Kimbo. На думку фахівців, всі підробки поділяються на два основні види – грубі та тонкі.

У цій статті спробуємо ретельно порівняти підробку з оригіналом та показати Вам, що називається десять відмінностей.

Зверніть увагу на упаковку, на ній обов'язково має бути інформація російською, українською мовою із зазначенням виробника та імпортера в Україну. Якщо такої інформації немає, швидше за все, це говорить про те, що «кава» завезена в Україну нелегально і простежити звідки, просто неможливо. Багато хто вважає, що відсутність наліпок на пачці говорить про те, що це оригінальний продукт, привезений з Італії, але це не так, швидше за все «кава» надійшла до нас із Польщі, Румунії або інших сусідніх країн.

На упаковці обов'язково повинен бути чіткий логотип виробника, для прикладу ми придбали «кави» на ринку та на упаковках кави Lavazza логотип нанесений чорною фарбою, яка стирається від дотиків, а на пачці не оригінальної кави Kimbo відсутнє зображення італійського прапора та напис на логотипі Caffe.

Ще одна можливість перевірити, чи оригінальний продукт перед вами, це відвідати сайт офіційного виробника. У нашому випадку ми не виявили на сайті lavazza.it та kimbo.it зображень або подібних назв «кави», яка була придбана на базарі. Логічний висновок, якщо на сайті виробника немає кави з такою назвою – це 100% підробка із використанням логотипа відомого виробника.

Безсумнівно, найчастіше підробляють мелену каву, оскільки це простіше з точки зору виготовлення. Порошок натурального продукту змішують з різними замінниками, у ролі яких можуть виступати перетерті смажені жолуді, зернові та бобові культури, кісточки плодів, каштани, овочі, але найчастіше для цього використовується цикорій. Хоча ці добавки і мають природне походження, а отже, екологічно безпечні, смак напою вони значно погіршують.

Перевірити підозри на фальсифікацію меленої кави досить легко. Для цього розітріть невелику кількість на аркуші білого паперу і придивіться: сторонні домішки будуть добре помітні завдяки відмінностям за кольором і будовою. Наявність якогось незвичайного запаху також свідчить про використання під час виробництва сурогатних порошків. Якщо висипати таку суміш у склянку з холодною водою, чужорідні частинки дадуть буро-жовтий колір, швидко склеяться та осядуть на дно, а кавовий порошок залишиться на поверхні. Ми проробили цей експеримент і тією чи іншою мірою отримали підтвердження про підробку.

Для правильного вибору радимо звертатися до офіційних імпортерів та їх представників кави вказаних марок в Україні. Отримати професійну консультацію можна також у нашій компанії чи на сайті coffeetrade.ua

Ми гарантуємо оригінальність продукції, яку продаємо, на 100%!