https://coffeetrade.ua/ru/kava-lavazza/

Кава Lavazza, Kimbo - вибирай правильно!

Кава Lavazza і Kimbo, мабуть, по праву можна назвати найпопулярнішими видами продукції даної категорії. Попит народжує пропозицію – ці товари у різних варіантах виконання нескладно знайти на полицях магазинів, на прилавках ринків та сторінках онлайн-маркетів. Споживачі самі обирають, де краще купити каву Lavazza, Kimbo, адже у різних точках продажу вартість продукції може суттєво відрізнятись. Бажання заощадити цілком зрозуміло, але чи ви замислювалися про те, чому кава в українському магазині коштує дешевше, ніж на своїй батьківщині, в Італії?

Відповідь на це питання дуже проста – популярність будь-якого продукту завжди привертає увагу шахраїв. У пачках з написами Lavazza і Kimbo може бути все, що завгодно – як оригінальний продукт, так і його низькосортна підробка. 

Як відрізнити оригінальну каву від неякісних наслідувачів? Багато споживачів помилково вважають, що відсутність наклейок з українською мовою на пачках свідчить про те, що товар точно привезений з Італії. Але він може бути імпортований і з інших країн, де над його виробництвом старанно працюють зовсім не працівники іменитого виробника.

Як відрізнити оригінальну Lavazza від підробок

Уважно вивчіть упаковку кави. Всі написи на ній мають бути чіткими, добре помітними, без помилок. На боках упаковки не повинно бути заломів. У процесі конвеєрного виробництва плівка для пакування продукції подається у форматі рукава та заломи на оригінальній каві просто не можуть з'явитися. Якщо на сторонах упаковки є складки, це свідчить про те, що при виробництві були використані відмінні від оригінальних технології. 

Дата виробництва наноситься на упаковку в останній момент. Виробник використовує для цього інші шрифт і фарбу, а рахунок чого формат написання інформації відрізняється від подачі інших даних на тарі. Якщо потерти дату на оригінальній упаковці спиртом чи просто пальцем – букви трохи зітруться. Шахраї друкують всю інформацію одномоментно і стерти її частину неможливо. 

На оригінальній Lavazza завжди є спеціальний клапан. Це може бути класичний пристрій з 1 розрізом, клапан з 2 розрізами або з отворами. Розташовані вони по-різному. Клапан завжди міцно впаяний в упаковку, на його звороті є інформація про виробника.

Є й інші відмінні риси оригінальної Лаваці:

  • верхня частина упаковки завжди рівна та акуратно запаяна;
  • нижній зріз має хвилеподібну форму;
  • якщо берете каву в картонній коробці – дата на упаковці всередині та самій коробці відрізнятиметься!

Відрізнятимуться смак і аромат кави, її зовнішній вигляд, помел. Але ці нюанси, на жаль, виявляються вже після того, як упаковка була розкрита, а гроші – даремно. 

Kimbo: купуйте оригінал

Кава Kimbo багато в чому схожа на Lavazza, тому при визначенні оригінальної продукції користуйтеся всіма переліченими вище відомостями. Будьте уважні при вивченні упаковки – на ній не повинно бути дефектів, нерівностей, кривого шрифту. Відкривши упаковку, візьміть невелику кількість кави (мова про вже подрібнені зерна) і розітріть її на білому аркуші. Цей простий тест допоможе виявити сторонні добавки, які дуже добре помітні на папері. А додавати в підроблену каву можуть багато - від бобів і подрібнених жолудів до кори. Найнешкідливіший і навіть корисний замінник – цикорій.

Звертайте увагу на вартість кави. Lavazza, Kimbo – дорогі марки та товари їх виробництва апріорі не можуть бути дешевими. Не заощаджуйте і насолоджуйтесь справжнім італійським смаком та ароматом улюбленого напою.