Нікарагуа, що знаходиться між двома океанами і двома американськими материками, не може не зацікавити любителів кави в зернах марагоджип своїм чудовим збалансованим смаком і ароматом. У регіоні, де гірські області є сусідами з джунглями, а низовини з вулканами, панує змішаний субекваторіальний та вологий тропічний клімат. Ця умова стала прекрасною константою для зростання нікарагуа кави з відмінними властивостями. Купити каву в зернах марагоджип з Нікарагуа потрібно обов'язково, щоб гідно оцінити цю «візитну картку» найбільшої центрально-американської країни!

Політика та географія найкращих сортів арабіка Нікарагуа марагоджип

Кавова індустрія у будь-якій країні завжди залежить від політичної волі правителів. У Нікарагуа революція 1979 року негативно вплинула розвиток кавового бізнесу: великі підприємці змушені були залишити країну і переїхали до Майамі. Далі політична ситуація практично не змінювалася, а влада не повертала землі власникам. Випуск кави був дуже малий, постачання знаменитої великої арабіки сорту «слонове зерно» були нестабільними.

Хоч і сьогодні в Нікарагуа не все гладко з цим сектором економіки, але кавові плантації часто перебувають у володінні приватних компаній. Держава послабила свій контроль.

Кава нікарагуа марагоджип славиться своїм вишуканим ароматом, приємною кислинкою та, звичайно, величезними розмірами зерен. Найкращі марки виробляють у центрі та на півночі держави:

  • плантації Матагальпі;
  • Хінотег;
  • Нуево Сеговії. 

Відомий кооператив «Продекооп», ​​до якого входить 2500 фермерів, виробляє лише високогірну каву з позначкою «SHG» та здійснює діяльність за принципами програми взаємовигідної торгівлі на ринку «спешалті». Великим попитом користується вид арабіки марагоджип «Централ Естриктамент Альтура». Купити каву марагоджип Нікарагуа в блендах - теж хороший спосіб скуштувати високоякісну каву, тому що вона просто чудова при високій обсмажуванні, підходить для еспресо, дуже ароматна.