Кофе из Colombia Hulia

Якщо ви хочете скуштувати справжню каву з Колумбії, славну на весь світ своїм насиченим смаком і неймовірним ароматом, то Colombia Hulia – чудовий варіант! Адже повнота шоколадного післясмаку, ягідного запаху, цитрусових фруктових ноток у особливій кислинці присутня повною мірою у каві в зернах Колумбія регіону Hulia.

Природні багатства Південної Америки для експорту чудової кави Уїл.

Умови для знаменитих колумбійських кавових дерев на екваторі просто чудові! Гармонія вологи, тепла, світла та родючих вулканічних ґрунтів Південної Америки дозволяє збирати врожай кави 2 рази на рік. Фермерам не потрібно навіть додатково удобрювати ґрунт хімічними чи органічними підживленнями, настільки тут багата на мікроелементи земля.

 

Чудова Колумбія кави росте на висоті 1100-1500 м у Кордильєрах на дрібних приватних фермах. Екологічно чиста місцевість без промисловості робить каву арабіка Колумбія дуже затребуваним товаром у всьому світі, як і його неповторні органолептичні властивості.

Популярна кава Колумбія ціна в Україні. 

Цікавий моносорт кави з Колумбії можна купити в нашому інтернет-магазині кави за доступною демократичною ціною. Цікавий спосіб вологої обробки цієї кави дає м'який смак середньої насиченості та особливу ніжність у кожному ковтку. Незвичайний ягідно-фруктовий аромат з нотами свіжого чорносливу, солодкий цитрусовий післясмак ніби з відтінками мигдалю та червоного яблука, мала пікантна гіркуватість – вся пишність у кожній чашці не залишить байдужими любителів та гурманів кави київ.

 

Співробітники нашого магазину кави завжди раді представити любителям незвичайного південноамериканського Colombia Hulia великі зелені зерна з цієї країни, мелену каву для заварювання в турці, френч-пресі, автоматичних кавових машинах, приготування в краплинній кавоварці. Для замовлення виберіть розфасовку, що сподобалася, і відправте в електронний кошик. А якщо залишилися будь-які питання, то на них із задоволенням дадуть відповідь наші консультанти по вказаному телефону на сайті.

 

Побалуйте себе солодкою за своїми природними властивостями кави з частини нашої планети, де живуть привітні працьовиті люди, які вручну збирають плоди під спекою, а саме кавове дерево – частина історії, культури та головне багатство, без перебільшення!