Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фільтр води для кавоварки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Не секрет, що з кожним роком популярність кави та чаю лише зростає. Виробники кавового обладнання не перестають дивувати все новими новинками, здатними приготувати напій, смак якого оцінить навіть найдосвідченіший кавовий гурман. Водночас не можна не відзначити, що на якість кави, що готується, істотно впливає і якість води.

Для зниження жорсткості, приведення в норму рівня pH та мінералів, що входять до складу води, австрійським виробником BWT було винайдено унікальну систему фільтрації. Її використання дозволяє готувати напої з винятковим смаком. Завдяки запатентованим технологіям, фільтри BWT легко видаляють з води всі додаткові домішки, надаючи можливість насолоджуватися тільки натуральним смаком ароматного напою, розкритого на всі 100%.

Ефективний захист від накипу

Для справжньої кави чашка смачної кави - головний фактор, від якого залежить настрій на цілий день. Саме тому сьогодні досить складно знайти заклад, який працює у сфері харчування, в якому не було б кавоварки. Як правило, на це обладнання припадає серйозне навантаження, а отже, йому потрібний захист для продовження терміну служби. Оптимальний варіант, який до того ж у рази покращить смак напою незалежно від вихідної якості води, що подається - фільтри BWT.

Заслуговує на увагу і величезний асортимент продукції для оптимізації води BWT water+more, який дозволить максимально точно підібрати засіб для досягнення кращого результату. Вода, відфільтрована за допомогою фільтрів, дає можливість баристу або оператору торгового автомата створити напій, який змусить клієнта знову повернутися за додатковою чашкою.

Окремим аргументом на користь того, щоб купити фільтри для води BWT, є економія, яка досягається у сфері вендінгу та харчування. Технологія (HET), з якою працюють фільтри, дозволяє обробляти великі об'єми води, знижуючи ризик корозії елементів кавового обладнання. У свою чергу це зменшує витрати на технічне обслуговування і дозволяє наголошувати на якості кави і чаю.

Хотілося б ще згадати революційну технологію BWT magnesium, яка дає змогу досягти ідеального смаку напою шляхом приведення до норми кількості магнію у воді. Практично кожен новий продукт, що випускається австрійською компанією BWT, набуває популярності серед власників закладів у сфері вендінгу та HoReCa, оскільки він дозволяє покращити показники продажу та економічності, а також залучити нових клієнтів якістю запропонованої продукції.

Вгору
,