Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Спешелті кава

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Популярні запити

Кава для кав'ярні   |   Доставка кави додому та в офіс   |   Кава недорого

Specialty coffee: елітний напій для кавових гурманів

Світ кави багатогранний та різноманітний. Навіть найвибагливіші шанувальники бадьорого напою знайдуть в асортименті товарів пропозиції до смаку. Багатьом досить смачної арабіки чи збалансованого бленду з робустою. Але є і справжні цінителі, які віддають перевагу Спешелті каві.

Що таке кава Specialty? Це елітні сорти напою, що займають лише 10% від загального обсягу виробленої у світі арабіки. Для присвоєння продукції даного звання вона має чітко відповідати кільком критеріям. Хочете Specialty coffee – купити варто тільки ті продукти, які:

  • відповідають суворим критеріям за смаком, ароматом, солодощами, кислинкою, післясмаком, балансом;
  • піддані правильному транспортуванню;
  • були обсмажені у відповідність до певної технології;
  • упаковані та зберігалися при чіткому дотриманні умов.

Перед наданням звання Specialty зерно проходить оцінку за спеціальною шкалою. І тільки та продукція, яка набирає не менше 80 балів зі 100, може називатися Specialty coffee.

Як сировина для виробництва "спеціальної кави" не можуть бути використані зерна з дефектами, неправильної форми, з пліснявою, плямами та іншими проблемами. Відбір елітної продукції починається безпосередньо на плантації та закінчується при упаковці товару. Від експертів не вислизне жодна дрібниця.

Спешелті кави купити можна і в Україні

В інтернет-магазині Coffeetrade можна замовити продукцію онлайн. Спешелті каву купити ми пропонуємо в кількох варіантах виконання – у каталозі представлені зерна Ethiopia Sidamo Dara, Colombia Ivan Molano, Burundi Kagoma. Продаж здійснюється за приємною вартістю. Нами організована доставка по Києву та в інші регіони країни – купити елітну каву не складе труднощів незалежно від того, де ви знаходитесь.

Вгору