Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кавомолки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щоб приготувати ідеальну каву, потрібен ряд факторів - гарний настрій, якісна зернова кава, чиста свіжа вода, кавоварка, що відповідає вашому способу приготування та кавомолка . Для економії часу, звичайно ж, можна використовувати готову мелену каву, але справжні гурмани та поціновувачі кави, а також відповідальні ресторатори та бариста особисто готують необхідну порцію безпосередньо перед приготуванням кави. Тільки так можна зберегти максимум аромату та смаку кавового зерна. Адже будь-яка мелена кава після розгерметизації вакуумної упаковки стикається з повітрям і починає процес окиснення.

Перш ніж купити кавомолку , необхідно відповісти на наступні питання: скільки чашок кави готується вами протягом дня, який спосіб приготування кави ви надаєте перевагу. Логічно, що при витраті від 7 до 21 г кави (читай 1-3 чашки) вранці або ввечері для приготування кави в турці немає потреби купувати потужний апарат з великою чашею для кави. Старовинний спосіб перетирання кави за допомогою ступки та маточки вимагає багато часу, а головне - досвіду і на сьогодні непрактичний. В такому випадку Вам буде достатньо побутової кавомолки із середньою потужністю. Регулюючи час помелу, Ви прямо пропорційно змінюєте ступінь помелу – чим довше – тим дрібніше. Для приготування кави в джезві необхідний дрібний помел «в пил», для еспресо кавоварки ідеальний середній помел зерна, що забезпечує рівномірне проходження води через пігулку в холдері та рівномірну екстракцію.

Для заварювання кави у френч-пресі відмінно підійде грубий помел, який не дозволить проникати мелену каву через сито. Такі побутові кавомолки зазвичай мають ножовий (ротаційний) тип подрібнювача і працюють за принципом блендера. Варто зазначити, що не завжди в такій кавомолці можна досягти рівномірного помелу. В даному випадку може постраждати еспресо. Важливо також не перегрівати кавомолку, щоб при надмірному нагріванні не перегріти каву до гіркоти. Подібного роду кавомолки мають одну чашу і для зерна і вже молото кави, тому потрібно акуратно виймати каву після помелу, щоб не поранитися відкритими лезами ножів. З огляду на те, що корпус кавомолки ножового типу виготовляють, як правило, із пластику говорити про роботу в режимі «нон-стоп» не доводиться.

До ще одного виду побутових кавомолок можна віднести ручну кавомолку-млин, в основі механізму якої лежать жорна, а працює вона в результаті обертання ручки. Такі кавомолки забезпечують більш рівномірний помел і «дбайливе» ставлення до зерен. Процес подрібнення, щоправда, займає більше часу, ніж у ножовій кавомолці і млинка може виступати в даному випадку засобом для медитації, а не прискорити процес приготування ранкової кави. Така кавомолка стане чудовим подарунком-сувеніром для кавового гурмана.

Кавомолка для поціновувача кави – це з категорії «mast have».

Любителям еспресо і особливо закладам з високою пропускною здатністю не обійтися без професійної кавомолки , що забезпечує рівномірний помел. Такі кавомолки мають жорновий тип подрібнювача - циліндричні або конічні жорна, можуть зустрічатися і керамічні, які вважаються більш довговічними. Потужність жорнових професійних кавомолок вища, ніж у ротаційних, при цьому невисока швидкість обертання оптимального діаметра жорнових пластин не дозволяє "палити" зерно. Автоматизовані та напівавтоматизовані моделі дозволяють встановити різні режими помелу, а також подрібнювати каву порційно.

Наявність двох контейнерів з герметичними кришками дозволяє при заповненому контейнері із зерном, вказавши ступінь помелу та кількість чашок, отримати в другому контейнері автоматично прорахований необхідний обсяг меленої кави. Крім того окрема, як правило, знімна чаша з вже меленою кавою дозволяє очищати контейнер до кожного грама і при надходженні нової партії не допускати окислення свіжо меленої кави. Такі професійні кавомолки мають блокування роботи при несправності апарату та виготовляються зі сплаву металів, стійких до зношування. Професійні кавомолки незамінні HoReCa - для класичних кав'ярень, престижних ресторанів і барів. При цьому компактні стильні моделі таких кавомолок відмінно впишуться в сучасний інтер'єр будь-якої домашньої кухні.

Бажаючи купити кавомолку, визначтеся з Вашими побажаннями, а ми допоможемо зробити вам індивідуальний вибір найбільш оптимальної моделі.

Вгору
,