Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купаж чаю

Чайні суміші - це композиції з різних сортів чаю з додаванням рослинних компонентів (пелюстки, суцвіття, плоди, сухофрукти, ефірні олії). Найчастіше такі суміші готуються з одного типу чаю і найчастіше – це чорний байховий чай у всьому своєму різноманітті сортів. Вони володіють різними смаковими якостями та ароматом. Ще одна важлива особливість такої суміші – однотипність сортів чаю у складі, що дозволить вам заварити відмінний настій без порушення правил та традицій заварювання чайного листа. Також зустрічаються цікаві смакові букети із купажу зеленого та чорного чаїв, схожих за принципом заварювання.

Купити суміші чаю в оригінальній упаковці для затишних та романтичних вечорів можна у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Головні ознаки якісного продукту – це пахощі аромату, апетитний і прозорий колір заварки, насичений і виражений смак чайного напою. Щоб отримати більш рівномірну суміш для заварювання чаю, злегка струсіть упаковку, таким чином перемішуючи її компоненти. Суміш, в якій порушені пропорції складу композиції, матиме гіркий або солодкий смак, такий чай не заслуговує на вашу увагу.

Суміші чаю можна придбати в спеціалізованих чайних лавках або в нашому онлайн магазині. Так, ви заощадите час для неспішного чаювання, занурившись у релакс за чашкою чудового чайного напою.

Немає товарів

Вгору
,