Бажаєте пити смачну каву в офісі?

 

А ОБРАТИ ЗРУЧНИЙ ТА 

ВИГІДНИЙ ВАРІАНТ СКЛАДНО?

З Coffeetrade.ua все просто, швидко, смачно і ніяких

прихованих умов та кавоварка безкоштовно!

 

ОБЕРІТЬ ВАРІАНТ САМЕ ПІД ВАШ ОФІС
пропозиція діє тільки для офісів міста Київа

   

 

МАЄМО РІШЕННЯ ДЛЯ:

      

Передзвонити вам?

Передзвонити вам?

 

Ціна оренди кавоварок у Києві

Назва кавоварки Вартість оренди в місяць, грн
De'Longhi Perfecta ESAM 5500 700.00
DeLonghi ECAM 23.450 900.00
Saeco Lirika One Touch Cappuccino 900.00
Saeco Aulikа ТОР 1200.00
DR.COFFEE M12 PLUS (2L) 3900.00

 

Багато хто знає, яке задоволення починати ранок зі смачної ароматної кави. Однак, по-справжньому гідний напій на сьогоднішній день здатний приготувати або професіонал, яких не так багато, або кавоварка. Оренда кавової машини позбавляє необхідності купувати дороге обладнання для того, щоб насолодитися бадьорим американо і пригостити їм близьких.

Переваги оренди кавоварки у Києві

Оренда кофемашин в Києві дозволяє заощадити кошти не тільки на купівлі, а й на подальшому обслуговуванні. До того ж, крім автоматів, наша компанія реалізує як зернову, так і мелену каву та інші витратні матеріали для приготування напоїв. Співпрацювати з нами приємно та вигідно, оскільки ми надаємо широкий асортимент моделей, при тому на вигідних для замовника умовах. У цьому переконалися багато хто, хто скористався орендою кофемашин у Києві.

На сьогодні слід виділити такі варіанти машин:

  • капсульні;
  • автоматичні;
  • професійні.

Капсульні кавоварки використовують для виробництва напоїв спеціальні капсули. Крім того, мають компактні габарити, а за своїм пристроєм є найбільш простими, а отже – надійними. Управління, як і догляд таких автоматів, доступні кожному користувачеві.

Автоматичні та напівавтоматичні варіанти готують каву з цільних та мелених зерен. Часто мають капучинатор із ручним керуванням, дозатор помелу та окремий краник для гарячої води на випадок необхідності заварити чай. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий та в сучасних машинках обладнаний сенсорною панеллю. Професійні кавоварки мають ручне керування і для приготування кави використовують свіжомелені зерна.

Оренда кавоварки у Києві в нашій компанії

Для того, щоб взяти в оренду кавоварку в Києві, більше не потрібно нікуди їхати. Оформити замовлення можна у віддаленому форматі. Фахівці нашої компанії доставлять обладнання та документи в будь-яку точку міста з подальшим налаштуванням та перевіркою. Вартість оренди залежить від функціоналу кавоварки та переліку замовлених послуг, тому підбирається суто індивідуально.

Умови прокату обладнання в нашій компанії дуже вигідні для кав'ярень та інших закладів, які планують реалізовувати порції напою, що бадьорить. Професіоналізм наших фахівців допоможе налагодити та підтримувати бізнес із продажу кави, досить затребуваний на сьогоднішній день. Для оренди доступні нові й уживані машини після повного технічного обслуговування, готові працювати на повних продуктивних оборотах.

Для чого потрібна кавоварка на прокат

Нині жодний серйозний захід не проходить без кава-брейку, націленого на підвищення продуктивності праці та заряд позитивних емоцій. Адже кава – це не просто напій для підтримки сили. Це також повноцінний ритуал для відпочинку та спілкування, що допомагає відволіктися від повсякденних турбот. Для разових заходів, таких як семінар чи виставка, недоцільно купувати дороге обладнання, яке потім стоятиме, збираючи пил. Для таких випадків передбачено взяття кавоварки в оренду, а також розхідників до неї. Наша компанія, крім самої кавової машини, надає замовникам:

  • одноразові стаканчики;
  • ложки;
  • цукор;
  • молоко;
  • чай;
  • сиропи та багато іншого.

Крім цього, наш співробітник проводить швидке навчання замовника використання та основним методам догляду за кавоваркою. Крім точок торгівлі та громадського харчування, кавова машина в оренду знадобиться на спортивних заходах; корпоративні вечірки; захисту дипломних робіт та дисертацій; весіллях та інших святкових подіях. Відомі випадки, коли родичі чи знайомі привозять каву з-за кордону, у тому числі й елітні сорти, зовсім не поцікавившись, чи є у отримувача подарунка кавоварка. У таких випадках теж прокат кавомашин буде гарною ідеєю.

Замовлення кавомашини в оренду

Наша фірма надає кавоварки в оренду за вигідною ціною. Для цього необхідно оформити заявку, попередньо узгодивши всі супутні умови. Вартість оренди кавоварки залежить від пунктів, які вважав за краще вибрати клієнт. До того ж, фірма має гнучку систему знижок, оскільки основна мета наших послуг – щоб орендар залишився задоволений. Не варто відмовляти собі в такому доступному задоволенні насолодитися та пригостити рідних смачним та корисним напоєм.