Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кава без кофеїну

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Популярні запити

Кава для кав'ярні   |   Доставка кави додому та в офіс   |   Кава недорого

Кава без кофеїну та його історія

Декаф, так ще називають каву без кофеїну – це звичайні кавові зерна, які пройшли спеціальну обробку для декофеїнізації. На сьогоднішній день існує три варіанти обробки зерна, але жоден з них не дає можливості повністю прибрати з напою кофеїн. Хоча концентрація і знижується до максимально низької і може становити 3 міліграми на порцію замість звичайних 100мг. Безкофеїнова кава сьогодні користується великою популярністю.

Історія відкриття кави дуже цікава. Якось корабель, який перевозив кавові зерна, потрапив у шторм, вантаж був повністю залитий морською водою та підлягав лише утилізації. Але заповзятливий торговець, якому належав вантаж, вирішив не втрачати нагоди, а спробувати щось нове. Так він промив зерно від морської солі, а потім обсмажив його. І це стало відкриттям. Кава не втратила своїх смакових якостей, а лише зменшила підбадьорливий ефект. Трохи товарного маркетингу та безкофеїнову кави купити хотіли дедалі більша кількість людей, що допомогло розвинути та збільшити до виробничих масштабів перший у світі спосіб зменшення кофеїну в зерні. 

Сьогодні існує 3 основних методи, за яких штучно зменшують кофеїн у готовому напої. Але варто відзначити, що нещодавно були виявлені натуральні зерна кави, які завдяки мутації стали містити в собі мінімальну кількість кофеїну. Тому не дивно, якщо найближчими роками ми зможемо купити каву без кофеїну в Україні з натуральних бобів, які виростуть завдяки селекції.

Кава без кофеїну купити в Україні

На даний момент безліч компаній виробників кави пропонують для вас декаф. Купити каву без кофеїну в Україні може бути цікавим людям з різних причин: 

  • особисті переконання, 
  • стан здоров'я, 
  • вагітність та годування груддю. 

Незалежно від ваших потреб, магазин Coffetrade пропонує великий вибір асортименту декофеїнізованої кави. Кава без кофеїну купити можна у Києві та з доставкою по Україні оформивши онлайн замовлення на нашому сайті. Вартість кави без кофеїну не вища за звичайні необроблені варіанти напою, тому кожен, хто хоче спробувати або перейти на такий варіант кавової, може це здійснити без фінансових втрат. 

Асортимент нашого магазину пропонує для вас каву без кофеїну мелену, в зернах та в капсулах для кофемашин. Весь товар, представлений у нашому інтернет-магазині, має найвищу якість.

Ціна кави без кофеїну

Товар Ціна
Вгору