Швидка Діагностика 

Недорого

Якісно

Перевірено

Всі моделі

Діагностика проводиться
протягом доби

Завдяки прямим поставкам
ми пропонуємо мінімальні ціни

На всі виконані роботи
та замінені деталі надаємо гарантію

Маємо досвід більше 10 років
по ремонту кавового обладнання

Гарантуємо ремонт
будь якої кавоварки

 

 

НАШ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

М. КИЇВ, ВУЛ. НОВГОРОДСЬКА 6

+38 (044) 583-07-97

+38 (093) 20-20-220

 

Передзвонити вам?

Сервіс з ремонту та обслуговування кофемашин

Будь-яка техніка потребує сервісного обслуговування – як щоденного домашнього, так і регулярного у сервісному центрі. Іноді ми стикаємося з поломками та неполадками, які у домашніх умовах вирішити просто неможливо.

Обслуговування кофемашин особливо важливе, оскільки ми маємо справу з тим, що вживаємо в їжу і в жодному разі не можна допустити тривалого забруднення. Після приготування кожної чашки кавового напою залишки кави можуть накопичуватися в непомітних місцях і вимагають очищення для подальшої якісної експлуатації приладу і отримання як і раніше смачного напою.

Є кавомашини, які можуть проводити самостійне очищення, що значно спрощує процес їх експлуатації. Але й такі апарати вимагають систематичного догляду та ручного очищення за потреби.

Сервіс з ремонту кавомашини покликаний вирішити питання як мінімальних неполадок і якихось істотних поломок. Незалежно від причин поломки її якісне усунення – запорука довгої служби кавоварки.

При покупці кавомашини обов'язково зверніть увагу на вартість сервісного обслуговування та вартість запчастин для тієї чи іншої фірми кавомашини.

Наша компанія не тільки продає якісні кавомашини, але також надає послуги з ремонту та проводить сервісне обслуговування кавомашин у Києві.

Ремонт та обслуговування кавомашин у Києві

Ремонт кавоварок у Києві у нашому сервісному центрі гарантує вам швидку та якісну діагностику, приємні ціни, досвідчених фахівців, які мають багаторічний досвід роботи.

Чому варто вибрати саме наш сервіс з ремонту кавомашин?

  1. Ми проводимо якісну та швидку діагностику вашої техніки протягом доби. Не затримуємо і готові швидко поставити діагноз для вашої кавоварки.
  2. Недорогий ремонт кавомашин та кавоварок. Зважаючи на те, що ми налагодили прямі поставки від виробників, ми можемо надати найкращі ціни для наших клієнтів.
  3. Якісний ремонт кавоварок у Києві – це у нас. Ми надаємо гарантію на всі види виконаних послуг та встановлені запчастини. Ви можете бути впевнені, що отримаєте робочу техніку, яка прослужить вам довго.
  4. Надійність. Наші майстри з ремонту кавомашин у Києві має більш ніж десятирічний досвід роботи з ремонту обладнання для кави. Ми точно знаємо як лагодити саме вашу модель кавомашини.
  5. Сервісний центр кавомашини гарантує вам ремонт та обслуговування кавомашин будь-якої фірми та моделі.

Як дізнатися вартість ремонту кавоварки?

Так як наша компанія має договір з прямими постачальниками запчастин, ми можемо запропонувати кращу вартість по ремонту кавомашин серед конкурентів. Наша робота завжди якісна і ніколи не буде зроблена на шкоду технічним характеристикам, адже ми цінуємо наших клієнтів та пишаємося своєю бездоганною репутацією.

Ціни на ремонт кавомашин залежать від різних факторів, таких як:

  • Складність ремонту. Іноді на вигляд незначна поломка може тягнути за собою великі наслідки для всієї кавоварки. Ми проводимо ретельну діагностику для того, щоб вирішити не лише наслідки поломки, а й її початкову причину.
  • Фірма кавомашини. Залежно від фірми виробника варіюються ціни на запчастини для конкретної моделі техніки. Ми мінімізуємо витрати на запчастини та закуповуємо їх тільки у прямих виробників, що дає змогу здешевити запчастини в кілька разів у порівнянні з перекупниками.
  • Ремонт кавомашин у Києві ми здійснюємо лише у нашому сервісному центрі, який повністю обладнаний для надання якісних послуг.

Сервіс кавоварки є важливим моментом у житті техніки. Ми радимо звернутися до професіоналів, щоб максимально продовжити експлуатаційний час вашої улюбленої помічниці з приготування найсмачнішої кави. Компанія Кофітрейд точно знає, що таке якісний ремонт кавоварок, ціни на який вас приємно здивують. Прайс-лист на ремонт обладнання вам нададуть наші менеджери. Майстерня знаходиться у зручному районі Києва за адресою вул. Новгородська, 6. Ви можете звернутися за консультацією щодо контактних номерів телефонів або відразу приїхати до нас в офіс з вашою кавомашиною. Ми будемо раді максимально швидко усунути поломку або здійснити сервісне обслуговування.