Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кавомолки Fiorenzato

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кавомолки Fiorenzato – найкращі професійні кавомолки

Fiorenzato – це італійський бренд кавового обладнання, який вважається провідним з виробництва високопродуктивних кавомолок для професійного використання. Кожна модель за своїм гарним, але всі вони мають спільні особливості, які полягають у дотриманні багаторічних італійських традицій, впровадженні інноваційних ідей та вкладанні багаторічного досвіду та любові до своєї справи у виробництво кожної кавомолки. Fiorenzato створюють надійне обладнання, у виробництві якого використовуються виключно якісні сучасні матеріали та застосовуються революційні технології, які розробляються всередині компанії, що робить кавомолка Fiorenzato (Фьоренцато) найкращою в сегменті. Висока продуктивність та ідеальна якість помелу відіграють величезну роль при виборі якісного кавового обладнання, тому кавомолка Fiorenzato широко використовуються бариста в кав'ярнях, ресторанах і великих підприємствах у рідній Італії, а й у світі. Справжні професіонали готові гідно оцінити унікальний дизайн брендових кавомолок та найвищі технічні дані приладу.

Fiorenzato - кавомолка, яка має ряд особливостей, що відрізняють її від інших брендів:

  1. Великий та якісний сенсорний рідкокристалічний дисплей, що дозволяє при використанні стежити за кількістю змелених порцій за певний проміжок часу, відстежувати температуру та вологість усередині приміщення, налаштовувати різні режими роботи тощо. Дуже зручні функції, без яких бариста набагато складніше орієнтуватися у статистиці приготовлених чашок кави та налаштовувати обладнання для помелу кави.
  2. Ідеальна технологія, що забезпечує точне налаштування фракції кавового помелу. Для регулювання помелу в кавомолках використовуються латунні диски, які дозволяють точніше керувати ступенем помелу зерна.
  3. Кожна кавомолка оснащена системою охолодження, що допомагає мотору не перегріватись і продовжує термін його служби.
  4. У певних моделях є вбудована технологія, яка не регулює час помелу, а саме вага кожної порції.
  5. При видачі кави більше не потрібно стикатися з розкидом і грудками, металевий дозатор, що знімається, запобігає цим проблемам.

Купити кавомолку Fiorenzato (Фіорензато)в Україні

Інтернет-магазин Coffetrade спеціалізується на продажу професійного кавового обладнання, у тому числі кавомолок бренду Fiorenzato. Ціна на професійні машини для помелу кави повністю відповідають якості представлених моделей, адже саме продукція Fiorenzato може запропонувати покупцям ідеальний набір функцій для професійного використання кавомолок.

Ідеальним варіантом як для професійного використання, так і для домашнього є кавомолка Fiorenzato, купити яку ви можете у нашому магазині. Широкий асортимент кавомолок дозволяє вибрати набір функцій, що підходить саме для використання.

Якщо ви ухвалили рішення купити Fiorenzato кавомолки, але у вас залишилися питання - зв'яжіться з нами за контактними номерами телефону, вказаними на сайті. Менеджери компанії Coffetrade нададуть вам повну консультацію щодо моделей і варіантів кофемашин обраного вами бренду і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять.

Вгору