Colombia Dekaf

Декофеїнізована арабіка колумбія безпечна для людей, яким не можна пити кофеїн або обмежити його вживання. Приємно дбати про своє здоров'я та дегустувати справжню каву з колумбії, славну на весь світ своїм насиченим смаком та неймовірним ароматом! Адже повнота післясмаку, запаху, винних фруктових ноток у особливій кислинці присутня повною мірою у каві в зернах колумбію Dekaf.

Природні багатства Колумбії для випуску найкращої у світі кави.

Умови для знаменитих колумбійських кавових дерев на екваторі просто чудові! Баланс вологи, тепла, світла та родючих вулканічних ґрунтів Південної Америки дозволяє збирати врожай кави 2 рази на рік. Фермерам не потрібно навіть додатково удобрювати ґрунт хімічними чи органічними підживленнями, настільки тут багата на мікроелементи земля.

 

Ця гірська колумбія кави росте на висоті понад півтора кілометри в Андах і Кордильєрах на дрібних фермах. Екологічно чиста місцевість без промисловості робить каву арабіка колумбія дуже затребуваним товаром, як і його неповторні смакові якості.

Кават колумбія ціна в Україні.

Даний моносорт кави з колумбії можна купити в нашому інтернет-магазині кави з масовою часткою кофеїну менше 0,1% за доступною демократичною ціною. Досягається цей корисний ефект у вигляді вимочування кави у воді. Бонусом до відділення кофеїну таким вологим способом є і набуття м'якого смаку та особливої ​​ніжності у кожному ковтку. Незвичайний горіховий аромат випічки, свіжий яблучний післясмак начебто з нотками вівсяного печива, мала приємна гіркуватість – вся ця пишнота в кожній чашці не залишить байдужими любителів та гурманів кави в Киеві.

 

Команда нашого магазину кави завжди рада представити любителям незвичайного американського Colombia Decaf великі зерна з цієї країни, мелену каву для заварювання в турці, френч-пресі, еспресо та інших смачних напоїв. Для замовлення виберіть розфасовку, що сподобалася, і відправте в електронний кошик. А якщо залишилися будь-які питання, то на них із задоволенням дадуть відповідь наші консультанти по вказаному телефону.

 

Спробуйте корисну каву з держави, де живуть привітні працьовиті люди, які вручну збирають плоди під палаючим спекою, а саме кавове дерево – частина історії, культури та головне багатство, без перебільшення