Кофе из Бразилии

Бразильська кава займає левову частку на світовому ринку експорту цього продукту, а точніше третину його. Так склалося, тому що кава в цій американській країні росте в м'якому сприятливому кліматі, де спекотні дні чергуються з дощами, а грунт дуже родючий. Часто фермери Бразилії збирають два врожаї кави в зернах із чудовими смаковими якостями. Країна продає свою зернову каву оптом у багато держав світу, отримуючи гарний прибуток і підтримуючи свою економіку.

Виробництво бразильської кави.

Продаж кави в необсмаженому зеленому вигляді посідав перше місце у світі за обсягами та випереджав навіть В'єтнам та Колумбію ще 10 років тому. А сьогодні Бразилія лідирує з реалізації арабіки та розчинної кави. Це батьківщина великого кавового зерна сорту марагоджип, який через незвичайні розміри ще називають «слоняче зерно». Такі зерна в 3 рази більші за звичайні і славляться своєю відмінною якістю і смаком у готовому напої. Збирають його у 6 областях:

  • Мінас Жерас;
  • Еспіріто Санто;
  • Сао Пауло;
  • Баїя;
  • Рондонія;
  • Парана.

Майже всю каву в зернах марагоджип і не лише її обробляють «сухим» чи «натуральним» способом. Суть його полягає ось у чому: стиглі ягоди сушать прямо на сонці близько 20 днів, потім видаляється м'яка оболонка, відбувається обсмажування зерна та подальша обробка. Даний метод складніший у порівнянні з вологою переробкою, проте це варте того: готовий напій сповнений солодких, ароматних і «оксамитових» ноток.

Трохи про смак бразилія кави сантос. 

Найкращою за смаковими якостями вважається Бразилія Сантос кава – це арабіка з легкою кислинкою та приємним складним букетом. Гурмани намагаються купити каву в зернах з позначкою «estate» на упаковці: це позначення продукту з дрібної ферми або господарства. Найчастіше там ретельніший підхід до збирання врожаю, працівники уважніше контролюють процеси обробки, що впливають на смак кави.

Купити каву в зернах марагоджип Бразилія або придбати упаковку Сантос кава означає дозволити собі насолодитися солодким карамельним напоєм з горіховими та шоколадними відтінками без кислинки або з малою її часткою, ніжною бархатистістю післясмаку та приємним ароматом.

Якщо ви хочете здивувати себе та близьких чудовим смачним напоєм з відносно невеликою кількістю кофеїну та яскравим насиченим запахом, то купити каву з Бразилії – чудова думка!