Багато хто сьогодні хоче мати свою справу, але боїться ризиків. І це не дивно: в середньому 4 з 5 кафе закриваються протягом 1-2 років, не врахувавши багато нюансів ведення бізнесу. У цьому відношенні купити франшизу в Києві стане чудовою підмогою для підприємця-початківця. Відоме ім'я викликає максимальну довіру клієнтів, а це вже багато про що говорить. Однак під час укладання договору франшизи в Києві потрібно звернути увагу на деякі пункти та прописати їх на папері, адже це запорука впевненого функціонування фірми та мінімізації можливих небезпек.

Відкрити кав'ярню в Києві за угодою між франчайзі (новим підприємцем) та франчайзером (головна компанія, що надає право використовувати свої товарні знаки, назву та репутацію) потрібно обов'язково з урахуванням думки експертів: юристів, консультантів, досвідчених підприємців. А краще під їхнім пильним поглядом і безпосереднім чуйним керівництвом, тому що паушальний внесок зазвичай – чимала сума.

Перерахуємо, у які пункти договору потрібно вдатися найбільшою мірою та убезпечити себе при покупці кав'ярні франшизи:

  1. Про постачальників. Закон свідчить, що головний офіс не може заборонити франчайзі вибирати партнерів із постачання товарів. Однак франчайзери часто ставлять свої умови і нав'язують своїх дистриб'юторів. Укладайте папери із зазначенням умов про право вибору даних осіб самостійно.
  2. Про оренду місця. Цей пункт за змістом схожий на попередній. Ви можете прислухатися до думки франчайзера про організацію бізнесу на певній площі, але прописати своє право про функціонування фірми на місці, що вам сподобалося, все ж таки необхідно.
  3. Про відповідальність головної корпорації. Пам'ятайте, що франчайзер призначатиме штрафи за невиконання вашою точкою будь-яких умов. Ви можете вимагати виконання його зобов'язань, лише якщо вкажете їх у договорі, позначте розмір пені та штраф.
  4. Про район вашого підприємництва. Закріпіть за собою територію, на якій не зможуть працювати схожі кав'ярні в мережі.
  5. Про реєстрацію ТЗ. Перевірте наявність у франчайзера свідоцтва про виключне право на товарний знак перед укладанням договору франшизи в Києві. Якщо термін його дії закінчиться, то договір перестає діяти теж.
  6. Про термін договору. Безстроковий припинити може кожна сторона, повідомивши один одного в певний термін, що змінюється. Краще укласти терміновий договір.
  7. Про регістр у державних органах, про запис якого зобов'язана потурбуватися компанія-франчайзер. Це у ваших інтересах, хоч і займе кілька місяців. Адже інакше недобросовісний правовласник може визнати в суді документ нікчемним та розірвати його.

Купити кав'ярню в Києві із використанням франчайзингу – вигідна ідея. Особливо, якщо продумати та опрацювати весь перелік питань, пов'язаних із щоденною роботою підприємства. Зробити безпечною взаємодію франчайзі та великої фірми правовласника – запорука довгого та успішного бізнесу.

Якщо вас цікавить тема франшизи докладніше ви можете дізнатися прочитавши про франшизу від компанії Coffeetrade.ua за посиланням та дзвоніть нам за телефоном +380 (093) 20-20-220