Якщо ви збираєтеся відкрити кав'ярню Київ, потрібно обов'язково знати слабкі сторони ведення такого бізнесу заздалегідь. До них відносяться і велика кількість конкурентів, і дороге обладнання, і вибір персоналу. Багато підприємців успішно стартують, оминаючи гострі кути за допомогою купівлі франшизи України. Адже така операція дозволяє мінімізувати ризики через популярність бренду, його впізнаваність та довіру споживачів. А також завдяки деяким потрібним і затребуваним для кав'ярні, що відкривається, нюансам. 

Укладаючи договір з франчайзором, який володіє торговою маркою, бізнесмен-новачок отримує відразу масу корисностей від франшизи Київ:

  1. Конкуренція знижується шляхом рівномірного розташування торгових точок даної мережі по обраному району, а саме розташування кав'ярні на обраній вами вулиці або провулку детально розглядається головним офісом компанії- франчайзора, прораховується віддаленість від метро, ​​наземного транспорту, центру, відкритість вивіски та ін;
  2. Професійне обладнання та брендування для кав'ярні франшизи дуже часто надається франчайзером;
  3. Вибір, навчання та підвищення кваліфікації персоналу теж нерідко перебирає впізнавана фірма, підтримуючи цим свою репутацію і якість кавових напоїв високому рівні.

Останній пункт особливо важливий, оскільки тямущі працівники – це обличчя нової кав'ярні, враження від обслуговування клієнтів, швидкість продажів та їх результативність. Всім головним менеджерам доводиться постійно працювати з командою, щоб перелічені показники були високими і завжди позитивними.

Персонал торгової точки з франшизи Київ. Як вибрати та навчити?

Консультації франчайзі головною компанією, що надає франшизу в Україні, ще на етапі запуску кав'ярні, стосуються всіх аспектів бізнесу та професійного підбору персоналу в тому числі. Менеджеру з підбору кадрів докладно розкажуть економічно обґрунтовані дані про найбільш правильне обрання кандидатів на вакансію бариста, офіціанта, технічного робітника. А також допоможуть розібратися з фінансовим підводним камінням при утриманні кав'ярні. 

Купити франшизу Київ у розрізі кавової справи вигідно та через навчання персоналу, що входить у франшизу кав'ярні Україна, з постійним підвищенням кваліфікації. Дуже часто кавовари навчаються у професійній школі бариста, де переймають сучасний досвід призерів різних Всеукраїнських чемпіонатів, SCA, наприклад. Цей захід організується головною керуючою компанією.

Франчайзинг Україна надає відповіді на багато суттєвих питань молодого підприємця. Адже успішне їх вирішення та швидке подолання труднощів є плюсом як для франчайзі, так і для франчайзора. Вигода тут взаємопов'язана, і взаємодопомога лише позитивно позначиться на її збільшенні. А докладніше ви можете дізнатися прочитавши про франшизу від компанії Coffeetrade.ua за посиланням та дзвоніть нам за телефоном +38 (044) 583-07-97