Сьогодні конкуренція у сфері кавового бізнесу є великою, і відкрити кав'ярню Київ за допомогою франшизи Україна – вигідне рішення. Адже втратити багато ризиків за допомогою підписання договору з відомою компанією, що має гарну репутацію і відомий бренд дуже корисно для новачка в кави-бізнесі. Але однією з головних проблем при цьому стає знайти потрібне приміщення для того, щоб відкрити кав'ярню з франшизи.

У великих містах та маленьких передмістях це однаково складно. Але якщо ви підшукали місце для майбутнього кафе, встигнувши купити франшизу кав'ярні, то потрібно все ретельно прорахувати:

  • попит;
  • близькість до транспорту, метро;
  • наявність вказівників, видимість вивіски;
  • конкурентів;
  • наявність інших франчайзі цієї мережі у цьому районі;
  • паркування;
  • висока прохідність та ін. 

До речі, франчайзеру також вигідно, щоб ваша кав'ярня розвивалася та була на увазі. Тому компанія обов'язково застосує всі можливі способи обчислення показників успішності обраного місця та приміщення. І може не дозволити відкривати в сподобалося вам місці кав'ярню зі своїм ім'ям. І, звісно, ​​до висновків треба дослухатися. 

Якщо умови приміщення влаштували і вас та компанію, що підписала з вами договір франшизу кав'ярні Київ, то при підписанні документів на оренду з орендодавцем будьте дуже уважні: обмовте всі нюанси та пропишіть їх, щоб потім не було непорозумінь.

Якщо у вас є бажання розпочати свою справу, але ви ще не вирішили, яке саме і в якому форматі, пропонуємо розглянути франшизу від Coffeetrade.

Працюємо на ринку більше десяти років і знаємо майже все про кафе, каву та ведення кавового бізнесу. 

Детальніше можна ознайомитися з нашою франшизою кав'ярні тут або заходьте в гості, почастуємо смачною кавою і відповімо на всі ваші запитання.