Багато любителів бразильської кави та напоїв з інших кавових регіонів, замислювалися про такий цікавий факт: а яка кава вважається найкращою у світі? Всесвітня кавова організація Specialty Coffee Association кілька років поспіль визнавала на подібних чемпіонатах переможцем кави у зернах бразилія жовтий бурбон. Бажаєте спробувати яскравий насичений шоколадний смак із легкою цитрусовою кислинкою? Тоді рекомендуємо вам купити каву найкращого ґатунку Жовтий Бурбон!

Історія виробництва та способи вирощування Brazil Yellow Bourbon.

Понад 150 років цей сорт вирощується на деяких фазендах району Мінас-Жерайс. Він дуже відрізняється від звичайного червоного плоду кави: через природні мутаційні причини бразилія кави Бурбон жовтого кольору. Звідси й англійське слово "yellow" у назві, що означає "жовтий". Висота зростання близько 1500 м у горах при вологому жаркому кліматі, що тільки позитивно позначилося на розвитку кавових рослин. Бурбон плодоносить на 25% краще, ніж багато інших сортів, які ростуть у найближчих регіонах. За таких складних висотних умов немає можливості для механізації процесу збирання врожаю. Усі роблять працівники плантацій лише вручну.

 

Після збирання плоди разом з м'якоттю висушують на сонці: це дає ефект придбання кави brazil приємної природної фруктової солодощі для зерен та м'якості для напою.

Кава бразильська в зернах купити в Україні.

Відразу скажемо, постачання кави з бразилії саме цього сорту Жовтий Бурбон дуже обмежені, тому що вирощують його не так багато, як цього вимагає високий попит на цей чудовий товар. Наш інтернет-магазин кави пропонує вашій увазі знамениті зерна з смаком, що дуже запам'ятовується, після заварки. Це і ягідна насолода, і маслянисто-вершковий післясмак з шоколадною нотою, і легка ненав'язлива цитрусова кислинка. А аромат у принципі мало з чим зрівняється: злегка нагадує запах жасмину, кардамону, апельсинової часточки, кавового дерева, що розквітає.

 

У нас у магазині кави можна купити за доступною ціною та в будь-якій розфасовці. Кава в зернах Бразилія підходять для створення різних купажів та чистого моносортного споживання. Для замовлення покладіть товар в електронний кошик та сплатіть у пару кліків. Бажаємо вам познайомитися зі спекотною гірською Бразилією та частиною її культури за допомогою прекрасної кави brazil yellow bourbon!