Вже більше століття кавомашини для ресторанів, кафе та офісів від бренду Bezzera витримують перевірку часом, залишаються популярними та затребуваними. Приготування різноманітних сортів кави за допомогою цієї італійської техніки можливе завдяки низці її технічних переваг.

Переваги професійних кофемашин Bezzera

Чим саме так привабливі професійні кавомашини BezzeraУ чому секрет цього сімейного бренду з Італії, котрий задає тон індустрії кави вже 118 років?

Почнемо з того, що засновник компанії Луїджі Беццера стояв біля джерел створення кавоварних апаратів. Саме він сконструював та зібрав найпершу у світі «еспресо»-машину. Сталося це далекого 1901 року. З того часу техніка для приготування кави від Bezzera удосконалювалася та ускладнювалася. Але основні засади, закладені спочатку, залишилися незмінними і сьогодні.

Ось лише деякі технічні переваги сучасних кофемашин Bezzera:

  1. Проста, практична та надійна конструкція.
  2. Відсутність складнощів при експлуатації та ремонті.
  3. Легкість розбирання, збирання, чищення та миття.
  4. Використання тільки нержавіючої сталі у вузлах, що торкаються напою. Жодного пластику.
  5. Можливість індивідуального налаштування температурних режимів та тиску варильних груп.
  6. Велика кількість вишуканих варіантів приготування та доступних рецептів кави.
  7. Наявність окремих моделей з об'ємом бойлера до 80 літрів, що є актуальним при використанні в кафе, ресторанах та офісах.
  8. Численні додаткові функції, такі як збовтування молока для приготування латте, капучіно і т.д.
  9. Оригінальний дизайн.

Всі ці переваги забезпечили широку популярність кавоварним апаратам Bezzera по всьому світу. Вони знаходять як промислове, і побутове застосування.

Ще один секрет цих кофемашин – особливості їхнього виробництва. Bezzera – це сімейна італійська компанія із віковими традиціями. Неперевершена якість складання досягається великою часткою використовуваної ручної праці та зосередженням виробничих потужностей на одному заводі в Мілані. Такий підхід гарантує контроль усіх етапів виготовлення.

Навіть процеси глобалізації вплинули на організацію лише щодо розширення ринків збуту.

Як вибрати та купити кавомашини Bezzera

Сьогодні купити кавомашини Bezzera можна і в Україні. Компанія Сoffeetrade.ua є єдиним та ексклюзивним дистриб'ютором цієї марки на території країни. Ми пропонуємо широкий асортимент кавоварних апаратів із Італії. У каталозі на сайті ви знайдете техніку для дому, кафе, ресторанів та офісів.

Щоб правильно вибрати кавоварку даного виробника, необхідно визначитися з її призначенням, функціоналом і місцем установки.

Консультанти фірми Сoffeetrade завжди допоможуть вам зорієнтуватися в різноманітності італійських кавоварних апаратів і вибрати техніку в доступній ціновій категорії з необхідними характеристиками та набором функцій, що підходять саме під вас.