Центральні та південні регіони Бразилії багаті родючим ґрунтом, прекрасним вологим кліматом, яскравим тропічним сонцем. Тут виростають найкращі кавові дерева, що дають плоди, які лідирують за кількістю всесвітніх продажів кави серед усіх країн. Бразильський кави в зернах купити прагнуть по всьому світу за його прекрасні органолептичні властивості, горіхові нотки в смаку і шоколадний смак з м'якою кислинкою. Сантос кави отримав свою назву від імені порту, з якого він став експортуватися до всіх країн. Давайте познайомимося з виробництвом та смаковими якостями кави brazil santos.

Виробництво арабіка бразилія сантос

Висота росту кавових дерев не висока близько 500 м, тобто це рівнинна частина країни. Але незважаючи на цей факт, про каву бразилія сантос відгуки завжди тільки захоплені! Слово «не дивлячись» ми вжили не випадково, адже зазвичай гурмани цінують високогірну каву. Характерний смак молочного шоколаду з м'якою кислинкою або майже без неї це візитна картка кави бразилія сантос. Його висушують природним шляхом під спекотним сонцем разом із плодовою шкіркою. Завдяки цій технології кава сантос насичується цукрами різного роду і стає м'якою з довгим присмаком.

Суха обробка сантос-бразилія відмінно підходить для створення сумішей еспресо, тому що зерно стає щільним і міцним. Збирають урожай із червня по вересень, коли на території штатів, де вирощують бразилію сантос кави, сухий сезон. Обсмажують зазвичай середньо або застосовують високий спосіб обсмажування.

Де придбати каву brazil santos? 

Хочете спробувати насичений глибокий смак кави з нотами сухофруктів, лісового горіха та шоколаду з довгим смаком як у солодкої карамелі? У нашому інтернет-магазині каву можна купити каву за доступною ціною і в будь-якій розфасовці.

Кава в зернах Бразилія підходять для створення різних купажів, а також для:

  • Еспресо. Виходить практично сироп - щільний і густий за смаком із золотистою пінкою;
  • Френч-прес. Любителі кави київ насолоджуються збалансованим ароматом та довгим післясмаком; 
  • Мока. Середня ароматна кава між завареною в турці та френч-пресі;
  • Турка. Напій з турки завжди цінувався через густоту та насиченість смаку.

Для замовлення покладіть товар в електронний кошик і сплатіть у два кліки. Бажаємо вам познайомитися зі спекотною Бразилією та частиною її культури за допомогою прекрасної кави brazil!