Багато хто прагне купити кавомашини Bezzera для встановлення в кафе, ресторані або просто вдома. Ця надійна, перевірена роками техніка дозволяє швидко готувати смачну та ароматну каву різних сортів. Однак мало кому відомо, якою є історія цих кофемашин, а також хто і коли вперше зварив справжній «еспресо» машинним способом.

Історія винаходу першої кавомашини та напою «еспресо»

Бренд Bezzera веде свою історію з 1901 року. Саме тоді італієць Луїджі Беццера винайшов і запатентував свою першу кавоварку.

Як господар фабрики, Луїджі був незадоволений надто тривалими перервами, які влаштовували його працівники для приготування кави. Тому він сконструював і зібрав великий агрегат для швидкого варіння кавових зерен за допомогою струменя пари, що випускається під тиском.

Це була принципово нова технологія, що стала основою для всіх наступних промислових та побутових кавомашин. А напій, який готується за допомогою неї, отримав назву «еспресо».

З того часу торгова марка Bezzera міцно асоціюється у нас із якісними та надійними кавоварними апаратами, відомими по всьому світу!

Подальший розвиток бренду Bezzera та індустрії кофемашин

Луїджі Беццера дозволив використати свій винахід Десідеріо Павоні. Технологія набула подальшого розвитку. Після низки експериментів та конструктивних доробок на основі технології Bezzera були розроблені вже ближчі до сучасних кавоварки. Вони набули широкого поширення по всьому світу і дали можливість готувати такі напої як ристретто, капучіно, лунго та макіато.

Підприємство Bezzera також продовжувало виробляти кавомашини для професійного використання. І на всесвітній виставці в Мілані 1906 року було презентовано нову "еспресо" машину.

Технічні характеристики професійних кофемашин Bezzera ускладнювалися та вдосконалювалися усю першу половину XX століття. Це були вже багатогрупові (до шести ріжків) агрегати із резервуаром до 80 літрів.

Наступним кроком у розвитку бренду стало включення до модельного ряду невеликих кавових машин для використання вдома. До кінця XX століття для всіх поціновувачів кави в Європі марка Bezzera перетворюється на зразок якості та смаку.

Bezzera сьогодні

Бренд Bezzera і сьогодні утримувати лідируючі позиції у сфері виробництва промислових, напівпрофесійних, а також побутових кофемашин. Географія експорту продукції компанії включає понад 50 країн по всьому світу.

Процеси глобалізації відбилися на бренді лише щодо розширення ринків збуту. Виробництво Bezzera, як і раніше, розташоване в Італії. Це традиційна сімейна компанія, яка підтримує високу планку якості вже понад 118 років.

Ось основні особливості відомого виробника кофемашин:

  1. Виробництво займає один єдиний завод, розташований в Мілані, Італія.
  2. 90% всіх комплектуючих виробляється самостійно, а 50% їх - вручну.
  3. Кавомашини Bezzera не містять пластикових деталей у варильних механізмах. Для них використовується лише якісні матеріали.

У наші дні власником бізнесу є Ґвідо Беццера. Посаду технічного директора обіймає Лука Беццера. Штат компанії не перевищує 70 осіб.

На прикладі бренду ми бачимо, як невелике сімейне виробництво перетворилося на популярний у всьому світі бренд, який став законодавцем індустрії кави, еталоном якості, надійності та практичності.

Купити кавомашини Bezzera для ресторану, кафе, дому чи офісу тепер можна і в Україні. Компанія Сoffeetrade, єдиний та ексклюзивний дистриб'ютор цієї марки у нас в країні, пропонує оригінальні кавоварні апарати Bezzera з Італії в широкому асортименті за розумними цінами та завжди в наявності.