Для кафе та кав'ярень з високою прохідністю купити кавомашину з великою продуктивністю, стильним дизайном та надійним функціоналом – справа першочергової важливості. Любителі кави оцінять тонкі нюанси роботи бариста з високотехнологічним апаратом для приготування кращого еспресо чи іншого кавового напою. До вашої уваги, чудова кавомашина зернова Victoria від відомого італійського бренду Bezzera - новинка на ринку автоматичних апаратів.
Історія появи виробництва Bezzera
Нинішні законодавці моди у світі кавових машин, італійці, понад сто років тому здивували весь світ створенням корисного та абсолютно несхожого на все попереднє обладнання, яке приготувало еспресо за допомогою сили пари. Марка Луїджі Беццерра днями відзначить своє 120-річчя. Ця людина винайшла в 1901 році вищезгаданий апарат, а його нащадки і сьогодні управляють заводом, де будь-яка кавомашина – витвір мистецтва та інженерної думки.

Купити кавомашину зернову даного бренду прагнуть як для кафе, так і для домашньої чашки кави, тому що ручній праці та якості на цій фабриці приділяється найбільша увага, ось факти:
• половина деталей виготовляється досі вручну;
• ті запчастини, що стикаються з напоєм – лише з високоякісної сталі, застосування пластику в машинах зведено до мінімуму;
• 90% комплектуючих беруть в Італії;
• виготовляють техніку цілком і повністю поблизу Мілана, на початковому місці створення заводу.
Принципово новий апарат у відсутності аналогів свого часу. Та й зараз співвідношення Bezzera кавомашина ціна – якість дивує навіть експертів у світі кави техніки.

Особливості Bezzera Victoria.
Асортимент автоматичних машин сьогодні великий, але Bezzera Victoria дуже відрізняється від інших. Ця топмодель підійде для управління професіоналами, які розуміються на налаштуваннях тиску, температури для приготування безлічі напоїв: еспресо, фільтр-кави, капучино і навіть чаю. Зупинити свій вибір варто саме на ній завдяки величезній кількості функцій, можливостей, які підготували творці.

Розкажемо про найцікавіші:
1) це мультбойлерний апарат, де перший незалежний паровий бойлер, а другий – для гарячої води та пари. Якщо виникає ситуація, коли потік відвідувачів зменшується, то за допомогою спеціального вимикача можна відсікти додатковий бойлер та заощадити електроенергію, працюючи лише на одній групі;
2) можна запрограмувати індивідуальні показники для приготування напою та зберегти їх під будь-яким ім'ям;
3) є можливість регулювати для спешіалті кави пофазову подачу тиску та температури;
4) час кожної фази теж виставляється баристою вручну;
5) сенсорні екрани на обох групах допомагають легко варіювати критерії для створення напою, переміщатися по меню;
6) є потужна кавомолка, аромат свіжих зерен опиниться у чашці негайно;
7) є насадки для збивання молока та ін.

Окремі кілька слів про дизайн. У машині відображені всі сучасні тенденції до ергономічності ліній, комфорту, від того, що все під рукою. М'який сталевий відтінок корпусу приваблює глядача своєю візуальною оксамитовістю. Високоточні сенсорні дисплеї неймовірно органічно та цікаво поєднуються з ретро-стилем важелів та задньою частиною апарату, навіть масивних стійких ніг. Продуманий тандем плавності зовнішнього та чіткість технічної думки знайшла своє вираження у кавомашині Bezzera Victoria.

Цю кавомашину купити можна тільки в нашому інтернет-магазині. Дозвольте собі комфорт та задоволення від керування смаком кави з відомим італійським брендом!