Кофемашина Bezzera Arcadia

Професійна кавоварка Bezzera - найкращий вибір для кав'ярні або кафе, де продають смачний напій, що бадьорить. Ви запитаєте чому? Відповідь проста: компанія, що випускає кавомашини Bezzera – законодавець моди та функціоналу у світі кавової техніки, адже саме Л. Беззерра створив першу у світі кавомашину. Якщо ваш заклад розташований у багатолюдному місці або ви впевнені, що кав'ярня матиме попит, то автоматичні професійні кавоварки цієї марки точно вам підійдуть.

Яку модель шукати?

Вибір у спеціалізованих магазинах кавоварки київ сьогодні великий. Але як визначитись? Якими критеріями керуватися? Найчастіше в кав'ярнях дуже різноманітне меню, там є похідні кавові напої, чай, коктейлі, солодощі як мінімум. У професійному ряді кофемашин Bezzera окремо стоїть модель Arcadia, що поєднує надійний сучасний функціонал, програмне забезпечення та традиції. Купити професійну кавоварку Arcadia точно варто, тому що вона приготує не тільки каву та її варіації, але і чай, сама зб'є молоко для латте, капучино. І зробить це у трьох доступних режимах на вибір баріста. Підключитися до сучасного пристрою можна з будь-якого пристрою, адже в нього вбудований модуль Wi-Fi. Це зручно, модно та практично.

 

У цій моделі кави машини температура варильної групи встановлюється за бажанням кавовара, різні функції та кнопки електронного меню можуть підкоригувати потужність тиску. Термостабільність забезпечується запатентованими технологіями із гідравлічною системою при двох незалежних контурах.

 

На виході клієнти отримують ідеальний ароматний еспресо з налаштовуваним коефіцієнтом заварювання за бажанням. Або зовсім інший краплинний еспресо для поціновувачів. А 6 видів зеленого, а також чорного чаю порадують любителів цього традиційного напою.

 

Що стосується матеріалів, то в кавоварку Bezzera не використовується пластик зовсім. А деталі, які стикаються із зернами та рідинами завжди з нержавіючої сталі високої марки.

 

Модель «Аркадія» кавоварка купити Україна Bezzera можна у нашому інтернет-магазині за доступною ціною за пару кліків. Якщо залишилися питання щодо функціоналу, дизайну, цінової політики, то зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Консультанти розкажуть все про кавомашини для дому Bezzera, для кав'ярні, ресторану та кафе. Нехай ваша кава буде справжньою, ароматною та гідною захоплення з модельним рядом апаратів від Беззерра!