Зіткнувшись з великим асортиментом кавомашини на полицях магазинів, можна і розгубитися: у них багато корисних функцій, різна продуктивність, вартість. Однак, чи так потрібні численні опції щодня? На що потрібно звернути увагу при підборі кавомашини для дому в першу чергу і як не переплачувати за непотрібний функціонал? Все це неважко врахувати, якщо розібратися у своїх очікуваннях від кавоварки за обсягом, смаком, способом, частотою приготування напою, що бадьорить.

Головні параметри, щоб вибрати та купити кавоварку правильно.

Кожен любитель кави уявляє собі ідеальний ранок чи вечір із улюбленим видом напою для себе чи членів своєї родини. Виходячи із суб'єктивних бажань, щоденної кількості чашок, домашню кавоварку купити не важко. Просто варто визначитися з найважливішими для себе показниками:

  1. Потужність. Вона впливає на швидкість приготування та смак готової кави. Агрегати з малою до 900 Вт потужністю працюють повільніше, але еспресо виходить міцним та насиченим. Машини з високим параметром видадуть улюблений стаканчик швидше, але він буде слабшим за смаковими якостями.
  2. Наявність кавомолки. В одні моделі засипають окремо змелену каву в додатковому пристрої, в інших помел до потрібного розміру здійснюється безпосередньо в автоматичній кавомашині. В останній готуватиметься найбільш ароматний напій. Але цей показник істотно впливатиме на кавомашини ціна для дому.
  3. Підігрів та підтримання температури. Важливо для тих, хто має насичений графік, завжди багато справ, на які потрібно відволіктися. Машина подбає про прийнятні градуси рідини.
  4. Система "Крапля-стоп". Якщо ємності немає в належному місці, датчик передає цю інформацію, і кава не готуватиметься.
  5. Автокапучинатор або молочний глечик для цінителів молочних кавових напоїв. Якщо в будинку п'ють переважно класичну міцну каву, то ця функція буде затребуваною, і за неї не варто платити чималу частку ціни приладу. Однак збивання молока за допомогою подачі пари знадобиться любителям капучіно, латте-макіято, звичайного латте.
  6. Інтерфейс. Сенсорну кавомашину купити прагнуть люди, які віддають перевагу простим і комфортним діям в один дотик. Зазвичай такі машини мають сучасний дисплей, що підходить під стильний інтер'єр їдальні. Є моделі з не менш зручним кнопковим керуванням. Популярні і лінійки з гібридним інтерфейсом – це поєднання кількох кнопок із графічним або текстовим дисплеєм. Найпростіші кавоварки оснащені світлодіодною індикацією стану апарату.

Скільки коштує кавоварка?

Ціна кавомашини для дому залежить від перерахованих вище функцій і багатьох інших технічних характеристик, що впливають на довговічність і різноманітність готових кавових напоїв. Сьогодні в переважній більшості кавоварки намагаються або ріжкового, або автоматичного типу в силу простоти в експлуатації, доступної вартості і чудового смаку кави.

Бажаємо вам вибрати корисну, красиву та розумну машину-помічницю для дивовижної чашки щодня, а ми готові допомогти у цьому. Перейдіть за посиланням у розділ домашніх кавомашин та кавоварок.