Кофемашина для кофейни. Какая она должна быть?

При відкритті кав'ярні відразу виникає головне питання: як безпомилково розібратися у видах кавомашин і придбати гідний апарат, який допоможе бізнесу, задовольнятиме попит і, головне, приготує смачну каву. Купити кавоварку, не переплачуючи за непотрібний функціонал, але при цьому точно визначити тип агрегату з видами майбутніх напоїв в арсеналі, можна лише визначившись з цілями самого підприємства. Тут важливий аналіз багатьох аспектів діяльності нового кафе.

Професійна кофемашина. Як її вибрати?

Насамперед враховують завантаженість фірми. Професійну кавоварку для кав'ярні типу напівавтомат або суперавтомат на 2-3 групи беруть для закладів, близьких до метро, ​​на центральних вулицях, вокзалах, фаст-фудів і т.д. кавоварки або краплинної кавоварки.

 

Проте ми розглядаємо попит взагалі як категорію. А якщо його поділяти на різновиди, то можна простежити тенденцію щодо популярності видів самого напою, його смакових якостей. У зв'язку з цим можна виділити наступні характеристики вибору професійних кавомашин:

  1. автоматична кавоварка допоможе бариста готувати цілий список кавових напоїв: латте, еспресо, капучино, фільтр-каву, шоколад, гляссе та інші;
  2. кавоварка професійна ріжкового типу незамінна для насиченого еспресо зі стійким благородним ароматом. У кав'ярнях, де найпоширенішим є цей тип немає сенсу купувати потужний агрегат із численними ноу-хау та опціями;
  3. краплинна кавоварка приготує м'який і не такий міцний американо за кілька хвилин. Часто такий доступний за вартістю апарат радує клієнтів у бізнес-центрах, кав'ярнях при міні-готелі. До речі, скільки коштує кофемашина будь-якого типу залежить від функціоналу, потужності, бренду та дизайну виробу;
  4. професійні кавомашини капсульного типу видають чудову міцну каву за лічені хвилини, проте не зрівняються з автоматами, що готують напій за 30-50 секунд. Якщо швидкість не така важлива, то купити кавомашину з цим методом заварювання вигідно;
  5. у центральних частинах мегаполісів, на набережних та в курортних районах, де кава часто насолоджуються як любителі, так і гурмани варто кавомашину купити зі специфічними корисними функціями та начинкою: помолом різного розміру, молочним глечиком, дозуванням, роботою з кавою-таблетками, резерву молока охолодженим довгий час та ін. Таким пишнотою може похвалитися автоматична кавоварка або суперавтомат.

 

Є й інші характеристики, на які добре звернути увагу при купівлі цієї техніки. До них належать ім'я виробника, деякі технічні особливості та дизайн. Красива і витримана в стилі закладу машина приверне увагу відвідувачів, викличе довіру до кафе та впевненість у якості десертів, що готуються. Про останні завжди серйозно замислюються і світові лідери з випуску кавових агрегатів: свою репутацію вони підтримують розробкою продуманих вузлів, великих резервуарів для рідини, сталевих нержавіючих елементів, безпосередньо пов'язаних із заварюванням кави.

 

Якщо вас цікавить вибір кавової машини для кав'ярні ознайомтеся з нашим асортиментом за посиланням. Усі питання ви можете поставити за телефоном +38 (093) 202-02-20.