Кавоварки Melitta Caffeo Solo та Melitta Caffeo Solo+Milk обрані не випадково - це моделі, про які можна сказати з упевненістю, оптимальне поєднання ціни та якості. Сучасний дизайн, компактний розмір, ширина всього 20 см, висока функціональність, доступний символьний дисплей та виробництво в Німеччині, все це робить Caffeo Solo лідером класу автоматичних кавоварок. Єдина відмінність Melitta Caffeo Solo та Melitta Caffeo Solo+Milk - це наявність у моделі Milk крана подачі окропу та пари, для подачі гарячої води та збивання молока.

Середня площа кухні в квартирах в Україні становить 12-16 м² і тому при виборі кавоварки саме її розмір стає головним параметром. 

Melitta Caffeo Solo+Milk поміститися на будь-якій кухні за рахунок своїх 20 см завширшки і що немало важливо для її обслуговування, вам не доведеться рухати кавоварку з місця на місце, т.к. основний контейнер для зливу відходів та викиду макухи висувається просто на себе, вперед.   

Також для того, щоб наповнювати контейнер води об'ємом 1,2 л, немає необхідності, як у багатьох моделей мати простір праворуч або зліва, т.к. контейнер можна заповнити зверху або витягнути набрати води та вставити його на місце.

Простий інтуїтивний дисплей дозволить легко розібратися з усіма кнопками, навіть без інструкції. Просто натискаючи кнопку міцності кави, виберіть кількість грамів кави на чашку, на дисплеї при цьому зміниться кількість зернят від одного до трьох і відповідно зміниться закладка кави приблизно від 6-9 грамів на чашку. 

Хочете приготувати відразу дві чашки ароматного еспресо, просто двічі натисніть на кнопку приготування. Спеціально для високих чашок можна відрегулювати по висоті диспенсер видачі кави. А щоб вибрати необхідний обсяг кави в мл, достатньо встановити регулятор у потрібне положення.

Спеціальна система попереднього замочування кави Solo дозволяє приготувати максимально ароматну каву за рахунок попереднього запарювання, безпосередньо перед заваркою.

З погляду фахівців, хочемо звернути вашу увагу те, що в даній машині використовується перевірений блок заварювання кави BREW UNIT, який має ресурс роботи не менше 40-50 тис. чашок. 

Додатковим аргументом для ухвалення рішення про купівлю Melitta Caffeo Solo+Milk – послужить повний спектр у наявності спеціальних засобів для догляду за кавоваркою (фільтр очищення води, засіб від накипу, засіб для очищення гідросистеми).