Саме колумбія ексельсо вважають однією з найекологічніших кав у світі. Це і не дивно: регіон росту дерев майже не зворушений цивілізацією, це родючі гірські ґрунти з вологим екваторіальним кліматом і яскравим сонцем. Каву з Колумбії вирощують без додаткових добрив, адже ґрунт насичений сповна поживними речовинами. Не дарма великі зерна арабіки колумбія приносять країні колосальний дохід і вважаються одними з найкращих у світі. 

Виробництво кави Колумбія ексельсо

Плантації високих, часто 20 м рослин розташовані на позначці 1200-1500 м в Андах. Сприятлива погода цілий рік і природна стійкість до різноманітних шкідників дозволяє великим зернам колумбія кави розвиватися на повну силу, їх навіть не обприскують хімічними засобами для захисту. Гурмани з усього світу це цінують. Саме тому багато країн прагнуть закупити ароматні зерна з Південної Америки. В Україні колумбійську каву можна купити у спеціалізованих магазинах кави, кав'ярнях, інтернет-магазинах кави.

Зібрані ягоди рослин сортуються за допомогою спеціальних пристроїв – екранів із розмірністю осередків 14-16. Потім проходять вологу обробку або промивання: так м'якоть відходить від самого зернятка, а смак напою в результаті набуває особливої ​​м'якості при насиченому ароматі. Смажуються зерна середньо або досить ретельно. До речі, про запах та смак Colombia Ekselso! Цьому необхідно присвятити окремі рядки.

Аромат та смакові якості зерен кави колумбія ціна

Оксамитова насичена, шовковиста зі складним букетом… Як тільки не захоплюються фахівці кави київ та інших міст світу цим багатим колумбійським напоєм родом із маленьких ферм південної держави. Відтінки винної та фруктової кислинки настільки різноманітні, що вражають своїм смаком. Якщо ви спробували купити каву з колумбії, то ніколи не сплутаєте її з кавою з іншого регіону. 

Краще пити Colombia Ekselso без різних добавок, щоб оцінити шикарний смак середньої щільності, насичений аромат, що нагадує запах горіхової пасти, фруктові нотки солодкого післясмаку, а іноді й смак очеретяного цукру, залежно від способу приготування цього унікального напою. 

Колумбійську каву в зернах можна купити і в столиці України. Побалуйте себе оригінальним смаком екваторіального сонця у чашці ароматного чорного напою. Купити каву київ можна у нашому інтернет-магазині у два кліки. Просто виберіть упаковку та покладіть в електронний кошик! Бажаємо Вам приємно знайомити з кавою Colombia Ekselso!