Аромат кави та її незвичайний підбадьорливий смак завжди спонукали любителів цього напою до нових винаходів та знахідок у цій сфері. Збереження властивостей зерен на тривалий період, та швидке приготування кави, тут і зараз, завжди були основами пошуків нових рішень для гурманів та підприємців. Тому після патентування капсул для кави популярність варіння напою цим методом набула величезних масштабів ще з 80-х років 20 століття. Розберемося разом, як працюють кави капсули, які їх переваги та особливості.

Як це влаштовано?

Кава в капсулах зовні має вигляд маленьких герметичних склянок із кришками. У них приблизно 8 г меленої обсмаженої кави та спеціальний безпечний газ під тиском із малим надлишком, щоб маса не окислилася і довше зберігалася. Капсули-склянки бувають з алюмінію, екологічного полімеру, змішаного типу. Для створення останніх використовуються полімери, алюмінієва фольга, щільний папір.
Заварити таку каву можна у специфічних фірмових кавомашинах. Дно та кришка капсули кави проколюється апаратом. Через дно під тиском в середньому близько 16-17 Бар вливається вода, а з кришки готова кава вже прямує трубками механізму в чашку. Цікавим фактом є те, що для кожного типу капсульної кави потрібна спеціальна кавомашина, яка підтримуватиме цей тип. Багато виробників випускають капсули для певних брендів кавових машин.

Плюси капсульної кави.

Поширеність кави в капсулах велика завдяки перевагам такого типу напою:

  1. немає втрати властивостей та аромату завдяки специфіці пристрою закритої капсули;
  2. готують таку каву в кавомашині швидко, всього 30-60 секунд;
  3. у середньому період зберігання такої кави у капсулі рік-півтора;
  4. скрупульозний замір грамів та самостійне спресування кави не потрібно;
  5. фільтри не знадобляться;
  6. економія коштів у відсутності необхідності купувати фільтр;
  7. не треба промивати чашу кавоварки, що заощаджує ваш час;
  8. каву в капсулах купити можна як купаж із улюблених сортів за бажанням;
  9. таку каву випускають зі спеціальними ароматами та смаковими добавками для любителів яскравих смаків.

Популярність капсульної кави зростає з кожним днем. Купити каву в капсулах сьогодні легко в інтернеті чи спеціалізованому магазині. Якщо ви ще не пробували його, то обов'язково відкрийте смак C&T з капсульної кавоварки менше, ніж за 60 секунд!