Любов до кави та її незвичайного смаку завжди підштовхувала людей до нових винаходів. А збереження властивостей та швидке його приготування завжди були наріжними каменями для гурманів та підприємців. Саме тому після патентування капсул для кави у ХХ столітті популярність варіння напою цим методом набула величезних масштабів. Давайте розберемося разом, як працюють кави капсули, яка їхня особливість.

Що таке капсули кави?

За великим рахунком це розфасована мелена обсмажена кава, яку спресовують у невеликі ємності або капсули із пластику, металу з кришкою. Виглядає кава у капсулах як маленькі герметичні склянки із кришками. Порція кави приблизно 8 г. Маса залежить від типу кави, її міцності.

Склянка заповнюється на заводі інертним газом з низькою хімічною активністю часто під невеликим надлишковим тиском, щоб кава не окислювалася. Так капсульна кава зберігається довше і зберігає свій аромат. У середньому період зберігання такої кави рік-півтора.

Виділяють 3 види таких ємностей:

  1. Із харчового полімеру. Він абсолютно нешкідливий, не спричиняє негативних реакцій в організмі людини; 
  2. Алюміній. Не окислюється;
  3. Комбіновані. Для створення використовуються полімери, алюмінієва фольга, пресований папір. 

Каву в капсулах купити сьогодні можна з фільтром на базі розпушеної целюлози або безпечного поліпропіленового матеріалу. Це дозволяє не використовувати всередині кави апарату фільтр, не витрачати кошти на цей розхідник.

Застосування кави у капсулах

Приготувати таку каву можна у спеціальних кавоварках чи кавомашинах. Дно та кришка капсули проколюється апаратом. Через дно під тиском в середньому близько 17 бар вливається вода, а з кришки готова кава вже прямує трубками механізму в чашку.

Цікавим фактом є те, що для кожного типу кави капсули потрібна спеціальна кавомашина, яка буде підтримувати даний тип. Багато виробників випускають капсули для певних брендів кавових механізмів, співпрацюючи з ними на партнерській основі. 

Сьогодні купити каву в капсулах можна складеною з декількох сортів, зі спеціальними ароматами та смаковими добавками. Популярність такого різноманітного післясмаку капсульної кави зростає з кожним днем. Відкрийте смак еспресо, що бадьорить, з капсульної кавоварки менше, ніж за хвилину, з відсутністю зусиль на промивання чаші, без втрати органолептичних властивостей!

Якщо ви ще не пробували його, то обов'язково відкрийте смак C&T, що бадьорить еспресо, з капсульної кавоварки менше, ніж за 60 секунд!