Чи замислювалися ви, хто перший у світі зварив справжній еспресо за допомогою машини? Хто загалом придумав таке ноу-хау, як професійні кавомашини? Чи давно це було і де? Відповідь проста: правильно, це мала бути захоплена технічною справою людина з ноткою романтизму, тому що ми говоримо про каву – гарячий напій, що бадьорить, славний на весь світ! Батьківщиною першої кави машини стала сонячна Італія, яка постачає зараз до багатьох країн найперші та найвідоміші професійні кавомашини Bezzera.

Як це було. Трохи історії кави машини Bezzera

Хтось Луїджі Беццера, господар невеликого підприємства в Італії, в 1901 році здивував світ створенням та патентом першої кавомашини професійної Bezzera. Цей чоловік хвилювався з приводу довгих перерв на каву своїх підлеглих. Адже їм доводилося його довго заварювати. Ось він і зібрав агрегат для швидшого варіння за допомогою струменя пари під тиском. До речі, "еспресо" перекладається як "швидкий, швидкий".

Принципово нове слово у техніці приготування кави було зафіксовано на папері за допомогою патенту. Тепер справа залишалася за малим, пустити кавомашину Bezzera у виробництво та реалізацію. Адже не було жодного сумніву, що купити професійну кавоварку Bezzera захочуть тисячі людей. Дозволивши інженеру Десідеріо Павоні розробляти і вдосконалити свій винахід, Беццера отримав незабаром модельний ряд апаратів, досить схожий на функціонал з сучасними кавовими агрегатами. А 1906 року кавомашини Bezzera вже були присутні на всесвітній виставці в Мілані.

Завод Луїджі Беццера сьогодні

Традиційно для Італії, фабрика є вже понад сторіччя сімейним підприємством, яким керують нащадки великого винахідника: власник Гвідо Беццера, тех. директор Лука Беццера. Чисельність працівників 70 осіб.

Експортуючи техніку до більш ніж 50 країн світу, завод є лідером у галузі випуску промислових, напівпрофесійних, а також побутових кавомашин. Наголос у розробках завжди робився на масове споживання кави: кафе, ресторани, офіси, кав'ярні. Для домашнього користування випускається менша кількість моделей.

Цікаві факти про завод Bezzera:

  • виробництво кави-техніки зосереджено на 1 заводі поряд з Мілан, Італія. І ніде більше;
  • більше 90% деталей виготовляється дома, а ціла половина елементів взагалі вручну;
  • металеві частини виробів з нержавіючої сталі високої марки;
  • у частинах агрегату, що функціонують для заварювання кави, немає пластику.

Стильну та довговічну кавомашину Bezzera купити в Україні також можна у спеціалізованому магазині. Адже бренд став еталоном якості, надійності та функціональності серед подібних агрегатів. Кавомашина ціну потрібно уточнювати у консультантів магазину: вона залежить від складності техніки, кількості кавових напоїв, що виготовляються та ін.

Кавомашина Bezzera – той випадок, коли позначка «Made in Italy» точно правда, точно висока якість, точно завжди в моді.

Познайомитись докладніше з кофемашинами даної марки можна на нашому сайті, за посиланням.