Любителі бразильської кави та напоїв з інших кавових регіонів вважають саме Brazil Sertaozinhow farm кави найкращою у світі. Навіть всесвітня кавова організація Specialty Coffee Association кілька років поспіль визнавала на подібних чемпіонатах переможцем кави в зернах бразилія жовтий бурбон, який і є основою кави з фазенди Сертаозіньо. Бажаєте скуштувати яскравий насичений шоколадний смак напою з легкою цитрусовою кислинкою? Тоді рекомендуємо вам купити каву найкращого сорту Brazil Sertaozinhow farm!

Виробництво та способи вирощування Brazil Sertaozinhow farm

Понад 100 років цей сорт вирощується саме на цій фазенді району Мінас-Жерайс. Він дуже відрізняється від звичайного класичного червоного плоду кави: через природні мутаційні причини бразилія кави Сертаозиньо жовтого кольору. Висота зростання близько 1200 м у горах при вологому жаркому кліматі, що тільки позитивно позначилося на розвитку кавових рослин. Сорт бурбон плодоносить на 25% краще, ніж багато інших сортів, які ростуть у найближчих регіонах. За таких складних висотних умов немає можливості для механізації процесу збирання врожаю. Усі роблять працівники плантацій лише вручну.

Після збирання плоди разом з м'якоттю висушують на сонці: це дає ефект придбання кави brazil приємної природної фруктової солодощі для зерен та м'якості для напою.

Сертаозиньо бразильська кава в зернах

Відразу скажемо, поставки кави з бразилії саме цього сорту Жовтий Бурбон із фазенди Sertaozinhow дуже обмежені, тому що вирощують її не так багато, як того вимагає високий попит на цей чудовий товар. Наш інтернет-магазин кави пропонує вашій увазі знамениті зерна з смаком, що дуже запам'ятовується, після заварки. Це і цитрусова насолода, і післясмак з шоколадною нотою, і ненав'язлива легка фруктова апельсинова кислинка. А аромат у принципі мало з чим зрівняється: трохи нагадує запах кардамону, апельсинової часточки, квітучого кавового дерева.

У нашому магазині кави можна купити каву за доступною ціною і в будь-якій розфасовці. Кава в зернах Бразилія підходять для створення різних купажів та чистого моносортного споживання. Для замовлення покладіть товар в електронний кошик та сплатіть у пару кліків. Бажаємо вам познайомитися зі спекотною гірською Бразилією та частиною її культури за допомогою прекрасної кави brazil yellow bourbon з ферми Сертаозіньо!