Причому роблю це зі щирим і природним бажанням догодити і зробити покупцю задоволення від покупки. Це вкотре підтверджує, що не може бути одного рішення, однієї моделі для всіх. Саме тому у розділі кавоваро ми пропонуємо понад 300 моделей кавоварок практично всіх найвідоміших світових виробників.

Для правильного та чесного вибору, незважаючи на поради будь-якого тренера з продажу, не ставити подібні питання, раджу все ж таки, визначитися із сумою, яку ви готові витратити, купуючи кавового помічника-кавоварку для дому. На сьогоднішній день навіть повністю автоматична кавоварка, перестала бути предметом розкоші. Вартість якісної ручної еспресо-машини складає в середньому від 1500-3500 грн., а якщо ви розглядаєте покупку автоматичної кавоварки з вбудованою кавомолкою, її вартість буде від 3900 грн. і вище. Моделі преміум класу, які мають екран, можуть спілкуватися російською та іншими мовами підказують про те, що потрібно долити воду, досипати каву, провести очищення від накипу і т.д. коштуватимуть приблизно від 6200 грн.

Далі прошу визначитися, з функціями кавоварки, які Вам необхідні!

Наскільки часто ви збираєтеся, наприклад, готувати капучино або латте?

Трохи потренувавшись або подивившись відео на YouTube, навіть на найпростішій ручній кавоварці можна навчитися збивати молочну піну як справжнього бариста, або вибрати машину, яка робить це автоматично. Вибирайте відповідно або кавоварку з ручною насадкою панарелло або зі спеціальними насадками (капучінатор) або додатковими пристроями типу молочний острів.

Наскільки вам важливий дисплей в кавомашині?

Як фахівець можу сказати що, дисплей в кавомашині дозволяє не тільки відстежувати режими роботи, а й допомагає більш ретельно налаштовувати, наприклад, кількість грам кави на порцію або, наприклад, більш точно налаштувати температуру нагрівання води в залежності від ступеня обсмажування кави.

Наскільки важливим для вас є бренд чи марка кавомашини і в якій країні вона зібрана?

Продаючи понад 15 років кавоварки можу з упевненістю стверджувати, що незважаючи на перенесення виробництва в Китай деяких бюджетних моделей, наприклад Saeco-Philips, на якість та надійність їхньої роботи це не вплинуло. Такі висновки зроблено нами на основі моніторингу у гарантійних випадках.

Наскільки важливо купувати кавоварки із офіційною гарантією?

На сьогоднішній день офіційна гарантія таких виробників кавоварок як Saeco-Philips, Jura, Melitta збільшена до 2років. При цьому купуючи кавоварки, які завезені неофіційно, ви повністю позбавлені можливості їх обслужити, або відремонтувати, незважаючи на обіцяну вам гарантію, від імені наприклад інтернет-магазину, що складається з одного підприємця, т.к. під час продажу через офіційних представників ведеться реєстр кавоварок і досить просто перевірити історію кожної. Погодьтеся, 2 роки досить великий термін експлуатації і якщо він підкріплений реальною гарантією від виробника, це варто трохи доплатити. Інакше, скупий платить двічі)!

Наскільки важливо для вас купувати лише останні новинки?

На прикладі мобільних телефонів наведу приклад із кавоварками. Вибирайте між перевіреною простою моделлю класичного телефону або найновішим смартфоном. Для тих, хто віддає перевагу класиці і не потрібні дисплеї та інші наворочені функції, відмінним вибором буде кавоварка Saeco-Philips Aroma, якщо ви любите «полазити» в меню – ваш вибір серед новинок, шукайте моделі з дисплеями Touch Screen, наприклад модель кавоварки Philips Saeco Talea Touch Plus. 

Скільки ви збираєтеся готувати чашки на день? 

Для правильного вибору важливо також розуміти, скільки чашок на день у середньому повинна готувати кавоварка. Для невеликої родини вибирайте залежно від бюджету ручні кавоварки типу Gaggia New Baby або невелику автоматичну компактну кавоварку Saeco-Philips X-small, Syntia, для сім'ї з понад 5 осіб, є сенс розглядати більш продуктивні кавоварки, наприклад Gaggia Academia. При покупці кавоварки для невеликого офісу, зверніть увагу на об'єм контейнера для води та об'єм контейнера для макухи, від цього залежатиме, як часто Вам доведеться доливати воду та обслуговувати машину.

Купуйте у професіоналів! Погодьтеся при виборі автомобіля, потрібний тест-драйв. Так і для правильного вибору кавоварки, спробуйте спочатку якої кави вона готує! І для остаточного вибору звертайтесь до фахівців, ми не тільки за необхідності проведемо попередню дегустацію, продемонструємо режими роботи кавоварок, а здійснимо безкоштовну доставку, налаштування, регулювання та навчання. Наша основна мета, щоб один раз скуштувавши правильну каву, ви стали нашим постійним замовником.

Кожному покупцю при покупці кавоварки – подарунки кави, аксесуари та додаткові знижки!