Бренд Saeco, мабуть, єдиний учасник ринку кавових автоматичних машин, який у кожній своїй моделі прагне запропонувати цікаву особливість. Найбільший контейнер води, найбільший контейнер кави в зернах, керамічні ножі, перші й єдині у своєму роді кавоварки з трьома знімними контейнерами з можливістю їх заміни для вибору своєї кави – список можна продовжувати. До окремих моделей Saeco без застережень можна застосувати правдиве визначення – «унікальне рішення». У цьому огляді йтиметься про Aulike MID – кавоварку, яка є на сьогодні однозначно найкращим рішенням для офісу, невеликого магазину бару чи кафе.

Aulika MID є останнім брендом Saeco, який характеризується винятковою якістю та новими технологіями. І повторюся, ідеально підходить для великих та середніх офісів та використання у громадському харчуванні.

Найголовніша перевага Aulika MID – це наявність великого об'єму контейнерів для кави у зернах (1кг) та води (4л), які дозволяють використовувати цю модель у місцях з великою прохідністю. Кавомашина має контейнери, що замикаються, і лічильник приготовлених порцій, що значно полегшує контроль кави. Такі напої як капучіно, латте готуються за допомогою автоматичного капучинатора. Завдяки Aulika MID всі напої, незалежно від бариста, будуть однаково хороші, а інтуїтивно зрозумілі підказки та налаштування в меню, у тому числі російською мовою, дозволять легко налаштувати кавоварку.

Вага кавоварки становить 16кг, що ще раз підтверджує, що вона створена для професійного використання. Кавомолка в Aulika MID має 8 ступенів регулювання помелу та розрахована на великий ресурс роботи.

У кавомашині передбачені спеціальні програми для очищення від накипу та самоочищення кавового тракту. Як стверджує виробник, продуктивність Aulika MID становить 130 чашок кави (об'ємом 30мл) на годину, або 130 чашок гарячої води (об'ємом 150мл) для приготування чаю. Крім того, машина має сучасний корпус із нержавіючої сталі, який додає їй надійності та практичності.

Aulika MID – це логічне продовження надійної та перевіреної роками моделі Saeco Royal Professional, яка зарекомендувала себе як справжній професіонал!

Ми пропонуємо для своїх партнерів у Києві спеціальні умови оренди кавомашини Aulika MID при купівлі кави.