Ідея підбадьоритися та трохи відпочити за чашкою кави в офісі, а також поділитися з колегами новими ідеями по роботі має велике значення для всього трудового процесу. У співробітників з'являються нові сили та плідна енергія продовжити робочий день, а ситуація стає неформальною та комфортною. Крім того, якщо в офіс приходять клієнти, то частування викликає довіру до компанії. У зв'язку з цим у роботодавця виникає питання: взяти кавоварку в оренду або кавомашину для офісу купити? Розглянемо аспекти цих заходів.

Варіант 1. Купівля кавоварки в офіс

Прийшовши в магазин кавоварок, сьогодні можна розгубитися від достатку лінійок і модифікацій кавових агрегатів. Асортимент дійсно великий: автоматичні, напівавтоматичні, високопродуктивні та споживаючі мінімум енергії, капсульні та ріжкові, крапельні та ін. 

Щоб вибрати гідний апарат, який варитиме каву, що підходить для всіх працівників, потрібно добре постаратися. Та й у хорошої кавомашини для офісу ціна відповідатиме якості, бренду та ступеню зносостійкості. Тоді як дешеві аналоги поступатимуться за всіма цими параметрами. Потрібно витратити час на вивчення інформації про технічні показники та особливості приготування кави. Тому купити професійну техніку до офісу доцільно, якщо:

  • використовуватись вона буде тривалий термін;
  • вартість буде прийнятна для фінансового стану компанії;

досягнуто відповідності очікуванням по дизайну машини, характеристикам та смаку напою.

Варіант 2. Оренда професійної кавоварки

Інша справа з орендою кавоварок для офісу. Таку послугу надають деякі фірми, які займаються постачанням техніки з підписанням договору оренди чи кави за певну плату. У цьому випадку необхідно собі вирішити, що буде вигідніше:

  • оплачувати щомісячну суму за користування наданим апаратом;
  • купувати каву у стороннього підприємства та отримувати таким чином оренду кофемашин безкоштовно.

Перевага кавоварки оренда полягає в тому, що у разі ремонту у клієнта немає витрат - їх бере на себе власник фірми-орендодавця. А якщо не сподобалося, скажімо, якість або час приготування напою, що бадьорить, то завжди можна швидко замінити обрану модель на іншу.

Щоб визначитися з видом кавоварки в найм, можна звернутися по телефону до наших консультантів. Вони докладно розкажуть про деталі роботи обладнання та умови оплати послуги, правила користування приладом.