Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Чай Івано-Франківськ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Смачний та корисний чай у Івано-Франківську з доставкою

Якщо у вас є необхідність купити чай у Івано-Франківську – рекомендуємо вивчити доступні у продажу варіанти продукції та обрати оптимальний з них. Один з критеріїв вибору – вид сировини та формат її випуску. Серед найпоширеніших та затребуваних рішень:

  • пакетовані чаї;
  • розсипні суміші;
  • пресовані шайби;
  • пакетики з крупнолистовим чаєм.

Які купити чаї? Виберіть той варіант, який максимально відповідає вашим уподобанням.

Широкий асортимент та простий вибір

Дійсно, крім поділу чаю на крупнолистовий і дрібнолистовий, існують і різні форми упаковки чаю.

Чай у пакетиках – це одна з найпоширеніших форм фасування. Він є заздалегідь упакованими порціями у спеціальних фільтраційних пакетиках. Фільтр зазвичай містить дрібнолистовий чай або трав'яні суміші. Пакетики зручні у використанні та дозволяють заварювати напій без необхідності використання чайників чи фільтрів.

Розсипний формат являє собою окреме листя або гранули, які потрібно вимірювати та використовувати для заварювання. Такий продукт забезпечує можливість більшого контролю над ступенем заварювання та інтенсивністю аромату та смаку. Інтернет-магазин чаю в Івано-Франківську CoffeeTrade пропонує придбати таку продукцію у різноманітності складів.

Пресований чай - це форма упаковки, в якій листя стискається в компактні форми, такі як плитки, кекси, шайби або кульки. Вони створюються шляхом стиснення листочків і зазвичай зберігаються у такому вигляді. Пресований продукт буде зручним для зберігання та транспортування, і часто використовується у певних традиційних чайних культурах, таких як пуер.

Чай у пакетиках поєднаний з розсипним також користується попитом. Деякі виробники пропонують крупнолистовий товар, який упакований у пакетики. Даний формат дозволяє насолоджуватися зручністю порційних фільтрів і водночас отримувати повні смак і аромат напою з великого листа.

Крім перелічених вище форм упаковки також існують інші нестандартні форми, такі як:

  • кульки-квіти (коли всередині кульки знаходиться квітка, що розкривається при заварюванні);
  • спеціальні форми для церемоніального чаю, такі як гонгфу-чай.

Заглянувши до магазину чаю в Івано-Франківську, ви можете вибрати будь-який цікавий для вас формат. У нашому каталозі розміщено докладні описи товарів. Замовити чай з доставкою до Івано-Франківська можна онлайн, скориставшись формою на сайті.

Ціни на чай у Івано-Франківську

Чай Ціна

Доставка чаю в інші міста

Вгору