Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Чай Basilur

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Basilur: чай, що дарує задоволення

Цейлонський чай завжди користувався у споживачів особливою популярністю. Його смак, насиченість, аромат – кожна нотка напою свідчить про високу якість продукту. Цейлонський чай преміум класу Базилур став сучасним відображенням усіх найкращих якостей та властивостей продукції, вирощеної, зібраної та обробленої на Цейлоні. Базилур – чай, ціна якого представлена ••у досить широкому діапазоні, завдяки чому кожен із шанувальників напою може дозволити собі придбати упаковку справжнього, смачного та корисного продукту, вибравши з широкого асортименту пропозицію на свій смак.

Купити чай Базилур в Україні

Купити чай Basilur в Україні можна в різних форматах. Це доступні за вартістю картонні упаковки, розкішні бляшанки, оригінальні подарункові форми. Вибирайте чай на свій смак – різдвяні будиночки, каруселі, музичні скриньки, різьблене листя та багато інших ексклюзивних рішень бренду приховують у собі справжнє свято.

Чай Basilur купити в Києві можна в кількох серіях:

  • Букет - крупнолистовий зелений чай, що пахне незвичайними квітами, травами, фруктами;
  • Чайний острів Цейлон – колекція чистого цейлонського чаю, в якому немає жодних добавок;
  • Квіти та фрукти Цейлону – нестандартне рішення від виробника, адже в упаковці є 2 відсіки, у кожному з яких розміщено свій чай (змішуйте їх у різних поєднаннях та пропорціях, щоразу отримуючи новий напій);
  • Східна колекція – це оригінальні упаковки, прикрашені орнаментами та наповнені неповторними ароматами та смаками казкового Сходу;
  • Сад каміння – простий і зрозумілий чай для щоденного вживання, обрамлений нестандартною упаковкою;
  • Вибрана класика – колекція традиційних елітних чаїв;
  • Святкова колекція - ідеальний подарунок друзям, рідним, колегам.

На чай Basilur ціна не залежить від вмісту упаковки - сировина завжди відмінної якості. Basilur – чай, ціна на який може бути вищою через використання бляшанок замість картону. Але вони – одна з тих рис, які роблять Базилур впізнаваним і улюбленим багатьма покупцями. До того ж, у залізній упаковці чай набагато зручніше зберігати, він довше зберігає свої властивості, смак, аромат. 

Basilur – чай, купити у Києві який ви можете онлайн. Ми пропонуємо замовити його в інтернет-магазині CoffeeTrade, в каталозі якого ви знайдете найпопулярніші та найпопулярніші товари бренду. Продаж здійснюється через сайт - вибирайте на сторінках продукт, який цікавий своїми характеристиками, заповнюйте коротку форму замовлення. Доставка організована по всій території України.

Ціни на чай Basilur

Товар Ціна
Вгору