Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кава в зернах Lavazza (Лавацца)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Lavazza – зернова кава та його історія

Всесвітньовідомий бренд Lavazza розпочав своє становлення в далекому 1849 році з невеликої крамниці в Турині. Молодий підприємець з великою запопадливістю підходив до справи своєї мрії і зміг досягти небувалих висот. На сьогоднішній день бренд Лавацца є найвідомішим у світі. Корпорація має 4 заводи з виробництва кави в Італії та ще 7 філій у різних точках світу, у тому числі і в Америці. Швидкий розвиток дозволило охопити ринок продажу кави по всьому світу та стати лідером більшості кавоманів. В Україні кава Lavazza у зернах має свою велику аудиторію поціновувачів.

Відмінні характеристики створюваної Lavazza кави в зернах

Lavazza в зернах є елітним варіантом чашки кавової насолоди. Багато кавоманів віддають перевагу перевіреному часом якості та репутації фірми Лавацца. То які ж є явні переваги бренду?

  1. Найвищі стандарти обсмажування та фасування кави Lavazza у зернах тримають високий рівень якості продукції. Компанія постійно впроваджує нові розробки та здійснює модернізацію виробництва. Ретельно відібране зерно та контроль його обсмажування дає можливість купити каву в зернах Lavazza відповідної якості.
  2. Купити каву Lavazza в зернах ви можете безліч різноманітних смаків завдяки величезному асортименту бренду. Чиста арабіка, робуста і варіанти різних комбінацій цих видів зерен дозволяють вибрати ідеальний варіант для кожного окремого покупця в залежності від його смакових уподобань.
  3. Використання у виробництві тільки сировини вищої якості дозволяє досягати кращого балансу смаку та аромату Lavazza зерна. 
  4. Каву Лавацца в зернах купити у Києві ви можете за найдемократичнішою ціною. Компанія прагне задовольнити різні цінові ніші та орієнтуватися на широкий спектр покупців, адже справжня кава має бути доступною кожному.

Бренд Lavazza пропонує величезну кількість варіантів купажів чудової кави. Від яскраво виражених сумішей для приготування еспресо до легких вершкових відтінків у каві слабкої прожарки. 

Найчастіше смакові якості кави Лаваці відрізняються від інших брендів. Ідеальна рецептура термічної обробки зерна та змішання зерен арабіки та робусти відтіняє всі найкращі якості кавових смаків. Всі ми любимо різні варіанти кави, хтось з гіркуватістю, хтось ніжний, комусь до душі кава з молоком і цукром. І для кожного з любителів бренд приготував свій купаж, який відповідає саме його перевагу. Арабіка, зібрана в Америці, Африці, Бразилії, Індонезії, Гондурасі, Перу та багатьох інших країнах, що займаються вирощуванням кавових зерен, ретельно відбирається, відповідним чином просмажується та вакуумно упаковується для надання неперевершених ароматів кави Lavazza. 

Кава в зернах Lavazza купити в Києві можна онлайн

Інтернет магазин Coffetrade має широкий асортимент кави в зернах. Придбати каву Лавацца в зернах в Україні ви можете онлайн на нашому сайті зі швидкою доставкою по всій країні. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та конкурентна вартість товару бренду Lavazza дозволяє нам бути найкращими на кавовому ринку. Каталог Кофетрейд дозволяє знайти улюблений купаж кожному любителю кави в зернах Lavazza та купити в Києві найкращу каву.

Вгору