Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Паперові стаканчики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Паперові склянки – невід'ємний атрибут сучасного життя

З того часу, як світ розпочав активну боротьбу з пластиком, виробництво паперового посуду вийшло на новий рівень. Навіть якщо не брати до уваги екологічну складову питання, все одно очевидно, що використання паперових склянок набагато естетичніше, ніж пластикових. Для виробництва паперових склянок може використовуватися перероблений папір, що благотворно впливає на кількість сміття у світі.

Саме склянки одноразові паперові забезпечують якісну індивідуальну тару для ресторанів та кав'ярень, що працюють із можливістю купівлі кави на виніс. У ритмі сучасного життя брати каву з собою стало дуже популярним, тому що випити гарячу чашку напою можна по дорозі на роботу або навчання, і не завжди ми маємо в своєму розпорядженні свою склянку в кишені.

Паперові склянки можуть відрізнятися в залежності від температури напою, для якого її використовуватимуть. Одноразові паперові стаканчики для гарячих напоїв будуть міцніші, щоб гаряча рідина не розмочила стінки посуду за короткий проміжок часу.

Паперовий стаканчик для холодних напоїв спеціально виготовляється із двосторонньою ламінацією, що перешкоджає появі конденсату на зовнішній стінці посуду. Також такий варіант ламінації дозволяє наносити яскраві малюнки на ємність.

Склянки для кави паперові виконуються з більш щільного картону та з ламінацією виключно внутрішньої поверхні, а зовнішня частина виробу залишається просто паперовою. Такий варіант виготовлення менше проводить тепло, що дозволяє комфортно тримати в руках тару із гарячим напоєм. Ці склянки мають гарну матову поверхню.

Існують також великі склянки для різних снеків типу попкорну та паперові склянки для алкогольних напоїв.

Замовити паперові стаканчики можна також із різної якості картону.

  1. Одношарові варіанти можуть бути різного об'єму, від 100 до 500 мл. Ви можете зустріти одношарові склянки як холодних, так гарячих напоїв.
  2. Двошарові стаканчики виготовляються для використання з гарячими напоями. Місткість може бути від 250 до 400 мілілітрів. При виготовленні склянок між першим і другим шаром картону залишається невелика кількість повітряного простору, що дозволяє мінімізувати віддачу тепла напою через стінки.
  3. Тришарові склянки виготовляються за таким же принципом, як і двошарові, тільки середній шар картону є гофрованим. Це дозволяє ще більше збільшити термостійкі властивості склянки.

Купити паперові стаканчики у Києві

Вартість паперових стаканчиків є привабливою як для постійних витрат матеріалів кав'ярні або ресторанного бізнесу. Також дуже зручно мати паперові склянки для домашнього використання, щоббрати улюблений напій з дому. Ціна паперових стаканчиків безпосередньо залежить від обсягу вибраних ємностей. Інтернет-магазин “Кофетрейд” співпрацює безпосередньо з виробниками та може запропонувати найприємнішу ціну на розхідники на ринку.

Купити одноразові паперові стаканчики більше не проблема. Зверніться до каталогу магазину Coffeetrade та задовольніть всі потреби в одноразовому посуді для бізнесу або домашнього використання. Паперові стаканчики, ціни на які представлені в нашому онлайн каталозі можна підібрати за кольором символіки бренду. Саме колірна подібність витратної продукції з вашим логотипом або внутрішнім виглядом приміщення допоможе наголосити на унікальності вашого кафе.

Купити паперові стаканчики в Україні тепер дуже просто. Зверніться до компанії Coffeetrade, ми допоможемо підібрати для вас вироби потрібних розмірів та якості, що повністю задовольнять потреби вашого виробництва. На нашому складі завжди достатня кількість витратної продукції, що уможливлює замовлення великих партій тієї чи іншої позиції.

Ціна паперових стаканчиків

Товар Ціна
Вгору