Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кавомолки по акції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Принцип роботи кавомолки

Керамічні розмольні пластини з високим рівнем міцності на злам успішно перемелюють кавові зерна завдяки тому, що вони стійкі до пошкоджень під час перемелювання. Вони швидко обертаються, зі швидкістю 1200 оборотів за хвилину, подрібнюючи зерна і нарізуючи їх у дрібні шматочки. Тим не менш, помел кави в цілому сильно зношує кавомолку. Кавові олії руйнуються, коли кава піддається впливу високих температур. Це нейтралізує тонкі аромати кави ще до того, як вона потрапить у чашку. Розуміння пристрою роботи кавомолки є важливим для максимально ефективного її використання. Температура та вологість визначають, наскільки добре зерна будутьподрібнюватися у кавомолці. Знання цих факторів допоможе вам використати кавомолку з максимальною віддачею.

Радимо вибирати якісні, професійні жорнові кавомолки, адже апарат, який має ножі, ще не гарантує вам гарний помел зерен. Акції на кавомолки допоможуть вам зробити правильний вибір у бік якіснішого варіанту подрібнення кавового зерна.

Що ще варто знати?

  • Кавомолки з електричними жорнами забезпечують кращу якість кави, ніж кавомолки з ножами. Жорнові кавомолки, які приводяться в дію завдяки людині, дешевші і дають більш рівномірний результат.
  • Всі кавомолки повинні мати можливість налаштовувати ступінь помелу, адже для різних способів приготування кави потрібна різна якість мелених зерен. Це гарантує, що отриманий напій матиме бажаний смак, який частково впливає обрана фракція помелу.
  • Для еспресо-машин використовується лише дрібний помел. Грубий помел не дозволить отримати достатній тиск для створення необхідної текстури еспресо, а френч-прес не зможе отримати якісну каву із надто дрібного помелу.

Купити кавомолку у Києві за акцією

"Кофетрейд" - магазин, який спеціалізується на продажу кави та кавового обладнання. Ми вирішили запустити розпродаж кавомолок у Києві щоб кожен наш клієнт міг собі дозволити придбати обновку або змінити свою кавомолку на нову модель. Coffetrade високо цінує якість та смак кавового напою, тому ми вважаємо що купити кавомолку за акцією це просто необхідність для кожної людини, яка цінує свіжий помел улюбленого зерна.

Кавомолка з акції не повинна вас насторожувати. Ми не продаємо товар із дефектами. Кавомолка зі знижкою – це такий самий якісний агрегат, як будь-який інший, який представлений у нашому магазині.

Якщо у вас є питання щодо оформлення замовлення на кавомолки, розпродаж на які представлена ••у нас на сайті, ви можете зв'язатися з нашими консультантами та отримати вичерпні відповіді на всі ваші запитання. Ми також радо допоможемо з вибором техніки, яка підійде саме для вас.

Після того, як ви визначилися яка вам потрібна кавомолка, і акція на неї дійсна на сторінці розпродажу – не витрачайте час. Оформляйте замовлення. Адже на складі кавомолки зі знижкою можуть закінчитися і ви пропустите можливість заощадити.

Вгору