Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кришки для паперових стаканів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кришки для паперових стаканчиків – найкраще доповнення тари на винос

Кришки для одноразових стаканчиків стали невід'ємною частиною життя галузі напоїв на винос у кафе, де напої подаються в одноразовому посуді, також широко використовуються як склянки. Саме кришки для стаканчиків допомагають не розхлюпати рідину під час руху і не стикатися з проблемою облитих рук та плям на одязі. Варто зазначити, що кришка для склянки дозволяє підвищити жорсткість крихкої картонної тари, яка зменшується, якщо в ємність наливають гарячу рідину. Кришка, надіта на тару, міцно утримує форму склянки і не даєстінкам деформуватись.

Виготовляються кришки для кавових склянок із пластику, безпечного для здоров'я. Тонкі, але міцні вироби щільно прилягають до отвору склянки і виключають проливання напою через борти тари. У кришках є спеціальний отвір для зручного вживання напою. Розріз може бути як відкритим, так і закриватися спеціальним клапаном для покращеного захисту від розхлюпування. Також на кришечці для гарячого напою можна зустріти маленьку дірочку, яка служить для надходження повітря всередину склянки. Це перешкоджає утворенню вакууму та деформуванню склянки.

Пластикові кришки для склянок з холодними напоями найчастіше мають спеціальний розріз у середині кришки для того, щоб вставити соломинку. Саме через цей розріз надходить повітря усередину склянки.

Переваги використання кришок із пластику

Пластикові кришки для паперових склянок мають ряд переваг:

  • запобігання переливанню та розплескування рідини в склянці;
  • збереження температури напою завдяки зменшенню випаровування тепла;
  • захист вмісту склянки від попадання бруду та пилу на вулиці;
  • універсальність кришки дозволяє її використовувати як для гарячих, так холодних напоїв;
  • пластик є нетоксичним та його використання безпечне для людини;
  • правильно підібрана за розміром кришка щільно тримається на склянці і злетить.

Саме розмір склянки є основним критерієм вибору кришки. Якщо склянка буде занадто малий, то кришка просто не триматиметься і, відповідно, на велику склянку ви просто не зможете надіти кришку меншого діаметру.

Одноразові пластикові кришки пропонуються не тільки в кафе та ресторанах. Навіть кавові автомати стали широко використовувати кришки для своїх напоїв, адже це справді зручно.

Купити кришки на склянки можна абсолютно різних кольорів. Широка палітра кольорового пластику дозволяє підібрати колір кришок для брендових склянок, що підкреслить індивідуальність вашого бренду.

Купити кришки для одноразових скляноку магазині "Кофетрейд"

Інтернет-магазин Coffeetrade знає, наскільки важливою є якість витратної продукції для кафе та ресторанів, тому саме у нас ви можете зустріти якісну продукцію. Купити кришки для паперових стаканчиків всього в два кліки ви можете у нас на сайті. Ми гарантуємо швидке оформлення замовлення та відправлення товару по Україні будь-яким зручним для вас способом.

Якщо у вас виникають труднощі з вибором кришок, склянок або інших витратних матеріалів - ми проведемо вам консультацію щодо вибору витратної продукції та обсягів закупівлі.

Ціна кришки для паперових склянок, купити які ви можете у нас в Україні є найдемократичнішою. Виробники використовують тонкий пластик, який дозволяє надавати кришкам будь-якої форми без докладання особливих зусиль. Саме це забезпечує невелику ціну на одноразові кришки. Купуючи якісні товари для вашого бізнесу за прийнятними цінами, ви можете пропонувати своїм клієнтам конкурентну ціну на гарячі та холодні напої.

Вгору