Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кемекс

Кемекс зовні схожий на посудину з хімічної лабораторії. Кавовий девайс має вигляд скляної колби, глека у формі пісочного годинника, у вузькій частині якого - дерев'яний або шкіряний поясок. Такий альтернативний пристрій для заварювання кави був винайдений доктором хімічних наук Петером Шлюмбомом в Америці в 1941 році. Слоганом рекламної кампанії пристрою була фраза "Заварюйте каву як хімік". Але на той час ніхто особливо не звернув увагу на новий спосіб заварювання та популярності він не набув. Тільки на початку нового 21 століття, коли інтерес до кавової культури зріс у рази, бариста згадали про кемекс.

 Кемекс у Києві також став дуже популярним способом приготування напою в кав'ярнях, це незвичайно, швидко і так само смачно, як традиційне заварювання еспресо в автоматичній кавоварці. Цей пристрій виготовляється із термостійкого скла. Щоб приготувати порцію напою (100 мл) у кемексі, у верхню його частину вставляється фільтр, на нього викладають 10 г середньомолотого кавового порошку і проливають рівномірним струменем гарячої води, що поступово проходить крізь каву. Для цього використовують чайник із тонким носиком. Спочатку воду ллють круговими рухами, потім струмінь направляють у центр заварки. Так, напій, приготовлений у колбі, виходить помірної міцності, м'яким, без характерної гіркоти. Час екстракції – 4 хвилини з моменту закладання порошку у фільтр. Майстри своєї справи стверджують, що кава з кемексу ніколи не гірчить.

У магазині Кофетрейд можна купити кемекс та відкрити для себе новий альтернативний спосіб приготування улюбленого напою, експериментувати, удосконалювати та розвивати свій смак.

Немає товарів

Вгору
,