Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аеропрес

Аеропрес - кавовий девайс для експрес-приготування класичної кави та еспресо. Його однаково часто використовують у кав'ярнях, барах, домашніх умовах. У порівнянні з іншими альтернативними методами заварювання, це зовсім новий винахід сучасної індустрії. Пристрій винайшов професор Стенфордського університету Алан Адлер у 2005 році. Проте визнання та широке застосування аеропресу в Києві прийшло не одразу. Потрібні були роки, щоб публіка змогла гідно оцінити зручність, простоту та ефективність такого методу.

Принцип влаштування специфічної кавоварки нагадує класичний медичний шприц. Конструкція девайса виконана з полікарбонату і складається з кількох частин - поршня, циліндра зі шкалою для контролю наповнення водою, кришки з отворами для фільтра. Завдяки гумовим прокладкам поршень щільно прилягає до стінок циліндра і під час руху створює певний тиск.

За принципом заварювання напою аеропрес схожий на френч-прес. Час, витрачений на приготування порції напою, значно менший, ніж у класичній кавомашині. Все геніальне просто. Необхідно помістити паперовий фільтр на низ перфорованої трубки, всипати каву середнього помелу, залити гарячою водою, розмішувати близько 10 секунд. Після настоювання протягом 2-2,5 хвилин повільно поршнем продавлюють воду через мелену каву в чашку. Напій виходить чистим, міцним, як еспресо. Більш того, поршень заодно очищає циліндр зсередини від кавових залишків, які разом із гущею залишаються на фільтрі.

Купити аеропрес в різних модифікаціях можна прямо у нас в інтернет-магазині Кофетрейд.

Немає товарів

Вгору
,